GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

Kendini savunamadın da laf atıyorsun değil mi? Anca hater tayfa olarak kalacaksınız.
Senin taklidini yapıyorum. Argüman kalmayınca "boş yapma" diyen tiplerdensin.
"Ama olmaz. Ben kabullenemem, RDR 2 en iyi oyun olmalı, çoğunluk boş, en iyi oyunu en iyi ben bilirim!"
Güzel taklit yapıyorum bence.

Çok sığ düşünüyorsunuz, Half Life oynamadım, bu yüzden oyuncu olarak sayılmıyor muyum? :D Muhtemelen senin dünyada bulunduğun yılların toplamı kadar yılımı oyun oynayarak geçirmişimdir.

Her neyse çok boş bir tartışma dönüyor, size oyunları bu kadar takmamanızı ve bu kadar ciddi bir şekilde savunmamanızı öneriyorum, daha iyiymiş daha kötüymüş bunlara kafa yormanın anlamı yok, oyun iyiyse oynayın geçin, herhangi bir oyun diğerinden daha iyi olduğunu kanıtlasanız ne kanıtlamasanız ne? Oyun şirketlerinin maaşlı çalışanı mısınız sanki? Siz burada boş boş tartışırken adamlar her saniye para kazanıyor, var olduğunuzdan bile haberleri yok.
Gerçek oyunları oynayın da öyle gelin, oyuncusunuz ama daha gerçek oyunları oynamadan konuşmanızı önermem. Anlamı yoksa bıraksın tartışmayı, GoW RDR2'den iyidir demesi yanlış. Jürilere bakılarak oyun seçilmesi de yanlış.
"Ama olmaz. Ben kabullenemem, RDR 2 en iyi oyun olmalı, çoğunluk boş, en iyi oyunu en iyi ben bilirim!"
Gerçeği sana anlatamam, vuruş hissi diye bir şey duymamış olmalısın.
Sen de popüler kültüre köle gibi yapışan tiplerdensin.

Gerçek oyunları oynayın da öyle gelin, oyuncusunuz ama daha gerçek oyunları oynamadan konuşmanızı önermem. Anlamı yoksa bıraksın tartışmayı, GoW RDR2'den iyidir demesi yanlış. Jürilere bakılarak oyun seçilmesi de yanlış.
Hala anlamıyorsun. Benim dediğim şu, boşa tartışıyoruz:
GoW çoğunluğa göre daha iyi. Sen seversin sevmezsin, orası ayrı.

Ayrıca GoW'u oynamayıp hayatında PS exc. görse "ne bu, yenir mi" diyecek bir tiple tartışıyorum GoW iyi mi konusunu :D

Hala anlamıyorsun. Benim dediğim şu, boşa tartışıyoruz:
GoW çoğunluğa göre daha iyi. Sen seversin sevmezsin, orası ayrı.

Ayrıca Gow'u oynamayıp hayatında PS exc. görse "ne bu, yenir mi" diyecek bir tiple tartışıyorum GoW iyi mi konusunu :D
Sen nası bu kadar rahat konuşuyorsun benimle? Tamam boşa tartışıyoruz ve ben GoW sevmiyorum ve aşırı overrated bana göre bitti. RDR2'nin kötü yönlerini say deyince oyları gösteren de ben değilim.

Gerçeği sana anlatamam, vuruş hissi diye bir şey duymamış olmalısın.

Sen de popüler kültüre köle gibi yapışan tiplerdensin.
Yazdıklarımı okumuyorsun bile herhalde, gerçek oyun ha? :D Beni tanımdan bu kadar net konuşabiliyor olman ne garip, umarım yaşın ilerledikçe biraz daha mantıklı konuşmaya başlarsın. En azından Rockstar'a e-posta falan at da emeklerinin karşılığı olarak birkaç dolar ateşleyiversinler.

Sen nası bu kadar rahat konuşuyorsun benimle? Tamam boşa tartışıyoruz ve ben GoW sevmiyorum ve aşırı overrated bana göre bitti. RDR2'nin kötü yönlerini say deyince oyları gösteren de ben değilim.

GoW'u neden beğenmiyorsun? Birkaç olumsuz şey söyle de biz de bilelim.

Sen nasıl bu kadar rahat konuşuyorsun benimle? Tamam boşa tartışıyoruz ve ben GoW sevmiyorum ve aşırı overrated bana göre bitti. RDR2'nin kötü yönlerini say deyince oyları gösteren de ben değilim.
Neyse boşa tartışıyoruz. İyi günler dilerim, kırdıysam da özür dilerim.
Bir oyun için tartışmaya gerek yoktu bence.

Neyse boşa tartışıyoruz. İyi günler dilerim, kırdıysam da özür dilerim.
Bir oyun için tartışmaya gerek yoktu bence.
Gerçi herkes zevkine göre yargılıyor, Half Life serisine en iyi oyun diyen arkadaşlarım bile var. Bir oyuna körü körüne bağlandığımı da biliyorum ama cidden haketti diye düşünüyorum. İyi günler.

Sen siyahı seviyorsan beyazdan daha iyi dersin ve dünyada daha çok seviliyorsa o renk daha da baskı yapabilirsin ama karşındaki beyaz renk seviyor.

Geri
Yukarı