Grand Theft Auto 6 çıkış tarihi sızıntısı doğru olabilir mi?

Aynı zamanda 150 dolar olacağı söyleniyor. Çıkış tarihi pek mantılı gelmedi bana bu arada.
Ne 150 doları abartmayın internette 250 dolar diyen bile vardı böyle şeylere inanmayalım lütfen en FAZLA 80 Dolardan çıkacaktır.

Oyle birsey oldugunu bilmiyordum.
Normalde yeni oyunlar 70 dolardan satışa sunulur GTA 6'da 70 dolardan çıkacaktır merak etmeyin.

Ben 3.5k düşünüyorum COD bile 3k'dan cikti.
COD'un yeni oyunu 2000 TL'den çıktı yani 70 dolar-euro'dan çıktı ve yurtdışında oyun fiyatları 70 dolar-euro'dan çıkıyor haberin olsun.

Bu oyun 150 dolara çıksa bile hiç kimse bir şey diyemez. Bu oyun tarihin en iyi oyunlarından birisi olacak ve dünyanın en fazla para harcanan oyunu da şu an GTA 6.
Emin ol ki 150 dolardan çıkış yaparsa kimse almaz ve isterse 100 milyar dolar harcamış olsunlar maks 80 dolardan çıkacak oyun.

Twitter'da bir kaynaga gore Take-Two yapimcisinin ses kayitlari cikmis. Ve soylenene gore 23 Ekim'de duyrulup 24 Ekim 2024'te cikacagi soyleniyor. O kaynakta baska bir kaynaktan almis bu haberi. Ne dusunuyorsunuz? Ben açıkçası aşırı hype'landim ve konsollarla birlikte ya da kisa bir sure sonra PC'ye cikmasini umuyorum.
Bunun konusu açılmıştı ve büyük ihtimalle gerçek olabilir çünkü rockstar buna telif attı hatırlarsanız gta 6'nın videoları ve resimleri sızdırılmıştı ve rockstar bunlara telif atmıştı büyük ihtimalle gerçek.

Son düzenleme:
Ne 150 doları abartmayın internette 250 dolar diyen bile vardı böyle şeylere inanmayalım lütfen en FAZLA 80 Dolardan çıkacaktır.

Normalde yeni oyunlar 70 dolardan satışa sunulur GTA 6'da 70 dolardan çıkacaktır merak etmeyin.

COD'un yeni oyunu 2000 TL'den çıktı yani 70 dolar-euro'dan çıktı ve yurtdışında oyun fiyatları 70 dolar-euro'dan çıkıyor haberin olsun.

Emin ol ki 150 dolardan çıkış yaparsa kimse almaz ve isterse 100 milyar dolar harcamış olsunlar maks 80 dolardan çıkacak oyun.

Bunun konusu açılmıştı ve büyük ihtimalle gerçek olabilir çünkü rockstar buna telif attı hatırlarsanız gta 6'nın videoları ve resimleri sızdırılmıştı ve rockstar bunlara telif atmıştı büyük ihtimalle gerçek.
Umarim oyledir cok merak ediyorum. 70 dolar gayet iyi bir fiyat.

Ben zaten inanmıyorum. Bir oyun 90 dolardan bile çıksa yabancılar ayaklanır isyan çıkarır. 150 dolar çıksa adam satamaz oyunu. Söylentiden bahsettim sadece inandığımdan değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı