Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Hikâye için hiç bir zaman geç değil, 100 saat verseniz yan görev ve aktiviteler ile birlikte hızlıca biter.

Online için çok geç kaldınız. Benim için 2018 yılında öldü. 2015'te PC'de oynamaya başladım, online için 2015-2018 yıllarında sürekli içerik geliyordu ve beraber oynayacağınız arkadaşlarınız varsa 4 kişi heistlar ya da free roamda CEO organization olarak takılarak diğer oyuncularla savaşmak çok eğlenceli oluyordu. 2019 gibi içerikler yavaşladı ve fütüristik şeyler gelmeye başladı. Benim çevremdekiler ve oyundan tanıştığım oyuncular da oyunu oynamayı bıraktılar. Şu an için GTA Online bana göre ölü bir oyundur, GTA 6 çıkıyor diye söylemiyorum bunu. Oyunda 5,000 küsur saatim var.

Hikâye için hiç bir zaman geç değil, 100 saat verseniz yan görev ve aktiviteler ile birlikte hızlıca biter.

Online için çok geç kaldınız. Benim için 2018 yılında öldü. 2015'te PC'de oynamaya başladım, online için 2015-2018 yıllarında sürekli içerik geliyordu ve beraber oynayacağınız arkadaşlarınız varsa 4 kişi heistlar ya da free roamda CEO organization olarak takılarak diğer oyuncularla savaşmak çok eğlenceli oluyordu. 2019 gibi içerikler yavaşladı ve fütüristik şeyler gelmeye başladı. Benim çevremdekiler ve oyundan tanıştığım oyuncular da oyunu oynamayı bıraktılar. Şu an için GTA Online bana göre ölü bir oyundur, GTA 6 çıkıyor diye söylemiyorum bunu. Oyunda 5,000 küsur saatim var.
Hala sağlam taş gibi içerikler gelen bir sürüm bence Online.

Size kötü bir haberim var GTA 6 da 5 gibi hile kaynıyor olacak. Ama Türkler açmayacak fiyatından ötürü eskiden ucuzdu diye çok açan oluyordu.

Modlu GTA V ile herkesin aynı şeyi demek istediğini düşünmüyorum. Grafik açışından çok fark var ve çoğu modu bir araya getirseler videodaki gibi olmaz ama Far Cry serisi gibi sadece grafikleri iyileştirip benzer bir oynanış sunmaları hiç heyecan verici olmamış. İlk video olduğu için de grafik ve yeni hikaye dışında neredeyse hiçbir şeye odaklanmamışlar. Cyberpunk 2077 videolarında oyuna Keanu Reeves ve ıdris elba gibi oyuncuların eklendiği gösterildiğinde sergileyecekleri performans sebebiyle oldukça heyecan yaratmıştı.

Tabii ki “modlu GTA v” ile grafikler arasında çok fark olmadığını iddia edenler de olacaktır ama bence yeterince fark var. Son senelerde çıkan oyunlara benzer bir kalite sunuyor. Herkesten RTX 4080 sistem istememeleri için ideal bir seviyede tutmaları gerekiyor.

Hocam siz bir mesajınızda açık bir şekilde GTA 5'in modlanmış hali gibi heyecan vermedi tarzında bir yazınız olmuştu, şimdi modlu GTA 5'ten bence yeterince fark var diyerek tersini söylüyorsunuz.
Far Cry ile bu oyunu aynı cümlede geçirmeniz gümletti.
Oynanış benzer demişsiniz de oynanış tam olarak nerede Trailer'da? “oynanış” terimine farklı bir anlam falan mı geldi ayrıca ilk Trailer'a kimse gameplay eklemez bu tarz olur, yeni grafik ve yeni karakterler dışına odaklanmamak ile alakası yok, yaptıkları doğrudur.
Bence sırf eleştiri yapmak için yapıyorsunuz veya gece dikkatli izlemediniz çünkü ben de ilk şehri neden az gösterdiler diye sitem etmiştim sonrasında tekrar tekrar izleyince bayağı yer verdiklerini gördüm.

FB509BEA-1F90-47E0-A228-87BADA96D7C2.jpeg

Son düzenleme:
Size kötü bir haberim var GTA 6 da 5 gibi hile kaynıyor olacak. Ama türkler açmayacak fiyatından ötürü eskiden ucuzdu diye çok açan oluyordu.

Umarım bunu hallederler GTA 5'in temeli Online için hazır değildi o yüzden belki önüne geçilemedi ama bu sefer başarırlar umarım.

Umarım bunu hallederler GTA 5'in temeli Online için hazır değildi o yüzden belki önüne geçilemedi ama bu sefer başarırlar umarım.
Dedicated server olamayacak deniyordu sızıntılarda. Eğer hala 2008'den kalma p2p kullanacaklarsa vay halimize. RDO'da bile hala ısrarla p2p netcode kullanmaya devam ettiler.

Multi milyon dolarlık şirket 3-5 kuruş tasarruf etme derdinde dedicated server parası vermemek için. Yani ne kadar fanı da olsam Take 2 Interactive ve Rockstar Games utanmıyor mudur acaba bu durumda?

Geri
Yukarı