GS - BJK Maci Tahminleriniz

Ona bakarsak GS geçen hafta doğru dürüst pozisyonu yoktu, son maçlarda iyi görüntü vermiyordu şimdi aslan kesildi. Yersen. Hafta içi GS başkanının söylemlerinin meyvesini aldığı maç oldu.

Zaten bu akşamdan umudum yoktu, fikstüründen hakemine kadar şaibe yapılan ligde oynuyoruz. 7 senedir Beşiktaş, Galatasaray deplasmanlarını ikinci devrede oynuyor bunun tesadüf olduğunu kimse inandıramaz.
Ne yani sezon başında Beşiktaş sezon sonunda kesin Galatasaray deplasmanında yenilir diye mi fikstür yapıyorlar ? Geçen hafta kötü oynadık deplasmanlarda hep böyle oluyor zaten fakat içeride farklı oynuyoruz içeride 34 maçtır yenilmiyor bu takım 51 bin kişinin önünde oynamak kolay değil olayı sadece hakeme yorma geçen sene de bu sene de Beşiktaş reaksiyon gösteremedi Beşiktaş şampiyon olduğu sene Arena da 1-0 yendiniz o zaman nasıl oldu ? Biz kötü siz iyi oynadınız demek ki olay hakem değilmiş ilk önce kendinizi eleştirin kadro kalitesini arttırın.

Şaka ise komik değilse daha da komik Beşiktaşın doğru dürüst pozisyonu yok hala hakem diyorsunuz eğer Beşiktaş puan kaybetme olasılığı olmayan bir kulüp olsa Galatasaray a golden önce 50 metre top sürdürüp paslaşarak gol attırmazdı Beşiktaş mental açıdan çökmüştü Galatasaray a hiç bir şekilde rakip olamazdı çok merak ediyorum Onyekuru ve Diagne golleri kaçırmasaydı ne diyecektiniz.
Maçı izlememişsin sanırım. İstatistik olarak Galatasaray'dan üstün sayılırız. 2 isabetli şut fazlanız var Beşiktaş pozisyona giremedi diyorsun. Pas sayısı, pas isabeti, topla oynama olarak üstünüz. Nerenle izledin maçı? Galatasaray 14 faul yapmış 2 sarı kart görmüş. Beşiktaş ise 17 faulden 7 sarı kart görmüş.

Bariz hakem satın alınmış. Birçok futbol yorumcusunun dediği gibi.

Maçı izlememişsin sanırım. İstatistik olarak Galatasaray'dan üstün sayılırız. 2 isabetli şut fazlanız var Beşiktaş pozisyona giremedi diyorsun. Pas sayısı, pas isabeti, topla oynama olarak üstünüz. Nerenle izledin maçı? Galatasaray 14 faul yapmış 2 sarı kart görmüş. Beşiktaş ise 17 faulden 7 sarı kart görmüş.

Bariz hakem satın alınmış. Birçok futbol yorumcusunun dediği gibi.
Ceza sahası dışından tribüne gönderdiğin şutları da sayıyorsun galiba daha tehlikeli geldik 2 tane attık bariz 2 tane de kaçırdık Burak'ın çektiği şut dışında Muslera yı zorlayan pozisyonunuz var mı ? Hakem kötü maç yönetti bunu inkar etmiyoruz fakat sizde kötü oynadınız maç boyunca bir kere bile korkmadım bu atakta Beşiktaş gol atabilir diye.

Hakem hatalarını takımlara bağlayacaksak o zaman Galatasaray'ın da çok hakkı yendi.

İlk yarıda Fenerbahçe ile evimizde oynadığımız maçta aynı hatadan dolayı gol yedik. O maçta 2 puan boşa gitti. Yine aynı şekilde Kadıköy'de oynanan maçta da faul olmasına rağmen pozisyon devam etti. Yine berabere kaldık.

Şimdi kalkıp da bu maçtan sonra hakemi satın aldılar gibi söylemleri doğru bulmuyorum.

Burada hakemden çok Beşiktaş'ın oyun stili ve Şenol Güneş'in kadro seçimi sorgulanmalı.

Evet, ilk golde bariz hakem hatası var. Fakat ikinci golü yine aynı şekilde dikkatsizlikten dolayı yiyorlar.

Beşiktaş hiç de kazanmak için sahaya çıkmış gibi durmuyordu.

Hakem hatalarını takımlara bağlayacaksak o zaman Galatasaray'ın da çok hakkı yendi.

İlk yarıda Fenerbahçe ile evimizde oynadığımız maçta aynı hatadan dolayı gol yedik. O maçta 2 puan boşa gitti. Yine aynı şekilde Kadıköy'de oynanan maçta da faul olmasına rağmen pozisyon devam etti. Yine berabere kaldık.

Şimdi kalkıp da bu maçtan sonra hakemi satın aldılar gibi söylemleri doğru bulmuyorum.

Burada hakemden çok Beşiktaş'ın oyun stili ve Şenol Güneş'in kadro seçimi sorgulanmalı.

Evet, ilk golde bariz hakem hatası var. Fakat ikinci golü yine aynı şekilde dikkatsizlikten dolayı yiyorlar.

Beşiktaş hiç de kazanmak için sahaya çıkmış gibi durmuyordu.
Aynen öyle.

Bu maçta hakemi satın almadık diyorsanız gözünüzde sorun var demektir. Bu insanız, hata yapabiliriz tarzında bir hata değil. Yapmayın. İlahi adalet diyorum.

GS, 11 + 1 adet hakemle yani 12 kişilik kadroyla güzel bir galibiyet aldı. Hayırlı olsun.

Şenol'un kadro seçimini savunan yok. O ayrı bir sorgulanması gereken konu. Sen Q7'yi böyle bir maçta dakika kaçta oyuna sokuyorsun...

Böyle işin içinden çıkamayız ki. O zaman 10 sene önceki hakem kararını da ortaya koyalım. Cüneyt Çakır bile Süper Lig'te saçma kararlar veriyor. Ligde o biçim şike var.
İstersen Manchester City'i getir oynat. Hakem maçı adil yönetmiyorsa o takımın oyuncuları mental anlamda çöker. Aynı bu maçta Beşiktaş'lı oyunculara olduğu gibi. 2 golde de Beşiktaşlı oyuncular bekliyor ve Galatasaray öyle gol atıyor. Bu hakemin kör olduğunu düşünüyorum. Galatasaraylı oyuncuya çarpıp çıkan topa korner diyeceğine aut diyor.

Zaten bizim başkan anca izliyor. Böyle giderse Beşiktaş'ı daha çok eşek yerine koyarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı