Çözüldü GT 250 sistem Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen1903

Femtopat
Selamın aleyküm.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum ben bir ay öncesine kadar Windows 7 kullanıyordum.
Ve başlatma seçeneklerine hiçbir şey yazmadan rocket oynayanbiliyordum.
Format attım Windows 10 Pro yükledim ve oyuna bastığımda oyna diyorum 10 saniye sonra kendiliğinden tekrar oyna işareti çıkıyor.
Arkadaşım -DX9 yaz dedi yazdım açıldı.
Geçtiğimiz günlerde güncelleme geldi güncelledim açılmadı.
İşte bildiğimiz hata.

Demem o ki ekran kartım Windows 7'de iken aynıydı.
Windows 10'dayken de aynı Direct X 12 destekliyor ama yine de açılmıyor oyunum.
Ben de herkes gibi güncellemeyi bekliyorum.

Çözüm
Orada görünen sistemin sürümü, kartın değil. Kartın donanımsal olarak desteklediği maksimum sürüm DX10.
Selamın aleyküm.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum ben bir ay öncesine kadar Windows 7 kullanıyordum.
Ve başlatma seçeneklerine hiçbir şey yazmadan rocket oynayanbiliyordum.
Format attım Windows 10 Pro yükledim ve oyuna bastığımda oyna diyorum 10 saniye sonra kendiliğinden tekrar oyna işareti çıkıyor.
Arkadaşım -DX9 yaz dedi yazdım açıldı.
Geçtiğimiz günlerde güncelleme geldi güncelledim açılmadı.
İşte bildiğimiz hata.

Demem o ki ekran kartım Windows 7'de iken aynıydı.
Windows 10'dayken de aynı Direct X 12 destekliyor ama yine de açılmıyor oyunum.
Ben de herkes gibi güncellemeyi bekliyorum.
Windows 10 bozuk zaten😁😁.

-DX9 kodu çalışmaz, oyunun DX9 desteği kalktı. Ekran kartınızın modelini belirtin ve rapor oluşturun.

Windows 10 bozuk zaten😁😁.

Anlamıyorum yani bak yemin ederim size CS'de 1700 saatim var ama o bozulsa bu kadar uğraşmazdım hırs yaptım vallahi bak 2 haftadır gece gündüz çözüm arıyoryum.

-DX9 kodu çalışmaz, oyunun DX9 desteği kalktı. Ekran kartınızın modelini belirtin ve rapor oluşturun.

NVIDIA GeForce GTS 250 ekran kartımın modeli ve
Herhangi bir hata vermiyor.

Anlamıyorum yani bak yemin ederim size CS'de 1700 saatim var ama o bozulsa bu kadar uğraşmazdım hırs yaptım vallahi bak 2 haftadır gece gündüz çözüm arıyoryum.

NVIDIA GeForce GTS 250 ekran kartımın modeli ve.
Herhangi bir hata vermiyor.

Video eklemiştim ama olmamış

Son düzenleme:
Orada görünen sistemin sürümü, kartın değil. Kartın donanımsal olarak desteklediği maksimum sürüm DX10.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı