Çözüldü GT 740M ekran kartında kod 43 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nburifovan

Femtopat
Daha fazla  
NVIDIA GT740M ekran kartımda driver sorunu var, az önce gördüm ve NVIDIA sitesinden güncel driverini indirip kurmama rağmen bu sorun gitmedi. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2022-07-05 232456.png

Dosya Ekleri

• iii.png
    iii.png
    10,2 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format sonrası yeni meydana gelen bir durum mu? Driverı kaldırıp farklı bir sürümünü indirmeyi deneyin ayrıca GeForce Experience yoksa indirmeyi unutmayın hocam.

Yok format sonrası bir durum değil, sorunsuzdu fakat nolmuşsa bugün olmuş. Şu an her şeyi sildim ekran kartı ile alakalı bir daha yüklüyorum. Çalışmazsa tekrar sorarım, sağ olun.

Format sonrası yeni meydana gelen bir durum mu? Driverı kaldırıp farklı bir sürümünü indirmeyi deneyin ayrıca GeForce Experience yoksa indirmeyi unutmayın hocam.

Düzeldi sorunum vaktini ayırdığın için teşekkürler. Sorunu yaşayan arkadaşlar olursa; YouTube'da kodu aratırsanız 1. videoda çözümü var. Mavi yazılı bir sorunla karşılaşırsanız da ayarları eski haline getirip driveri yeniden kurun. Kolay gelsin.
Format sonrası yeni meydana gelen bir durum mu? Driverı kaldırıp farklı bir sürümünü indirmeyi deneyin ayrıca geforce experience yoksa indirmeyi unutmayın hocam.

Yok format sonrası bir durum değil, sorunsuzdu fakat nolmuşsa bugün olmuş. Şu an her şeyi sildim ekran kartı ile alakalı bir daha yüklüyorum. Çalışmazsa tekrar sorarım, sağ olun.

Düzeldi sorunum vaktini ayırdığın için teşekkürler. Sorunu yaşayan arkadaşlar olursa; YouTube'da kodu aratırsanız 1. videoda çözümü var. Mavi yazılı bir sorunla karşılaşırsanız da ayarları eski haline getirip driveri yeniden kurun. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı