RTX 4060 Ti ekran kartında "kod 43" hatası nasıl geçer?

pumour

Decipat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 7500F - Asus Dual Rtx 4060 Ti 8 GB - 24INC 165HZ 1 MS G24F-2 MONİTOR
Yeni aldığım sistemde driver güncelleyecekken, ekran kartında kod 43 hatası olduğunu fark ettim. Aygıt yöneticisinde ekran kartının üstüne sağ tık atınca sürüyü güncelleştir yazıyor. Sürücüyü Aygıt Yöneticisi'nden güncellersem bir sorun yaşar mıyım?

1701096166897.png

1701096199661.png

Laptopta masaüstüne geçtiğim için pek bir şey bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını nasıl kullandıysan kart naneyi yemiş kısaca bozulmuş ikinci el falansa kimden aldıysan hemen iade et düzelecek bir hata değil bu ekran kartın maalesef ki ölmüş.

Ekran kartını nasıl kullandıysan kart naneyi yemiş kısaca bozulmuş ikinci el falansa kimden aldıysan hemen iade et düzelecek bir hata değil bu ekran kartın maalesef ki ölmüş.
Hocam sistemi cuma günü gaming gen üzerinden satın aldım yapmayın ya.

Hocam dediğim gibi sistemi ikinci el olarak mı topladınız eğer öyleyse iade edin kart ölmüş durumda ne yaparsanız yapın düzelmeyecek.

Ya hocam emin misiniz? Daha cuma günü Gaming gen üzerinden satın aldım.

Geçmiş olsun ya nanay bir ekran kartı almışsınız ya da bir hata yapıp nanay olmuş ekran kartı. Gaming Gen'e gönderin isterseniz.

Geçmiş olsun ya nanay bir ekran kartı almışsınız ya da bir hata yapıp nanay olmuş ekran kartı. Gaming Gen'e gönderin isterseniz.

Hocam şu an cidden ağlamak üzereyim. Hayatımda ilk kez bu kadar para biriktirip bir sistem aldım. Böyle olacağını hiç düşünememiştim.

Nasıl bir hata ile nanay olur kart?

hocam dediğim gibi hiçbir şekilde çözemezsiniz kartınız bozuk nereden aldıysanız iade edip yenisini isteyin
Of hocam, şuan ne yapacağımı bilmiyorum. İade işlemi nasıl gerçekleşir hiçbir bilgim de yok.

Geri
Yukarı