GTA 6 cracklenir mi?

Korsana destek vermiyoruz diyen tayfa da bir bitmedi. Vermiyorsan verme kardeşim, adam ne zaman kırılır diyor eviriyor çeviriyor destek yok diyorsunuz. İster orijinal oynar ister crack, size mi soracak ne oynayacağını? Kıçı kırık bir oyun için 3-4k veriyorsanız buyurun siz orijinal oynayın. Adam sanki her oyunu korsan oynuyor gibi üstüne gidiyorsunuz.
Kral füze atsan bu kadar acıtmaz, ağzına sağlık.

Yo aşırı iyi bir bilgisayar ihtiyaç yok 1660 Ti ile rahatça oynana bilineceğini düşünüyorum.

Hocam bende 1660 Ti var günümüz AAA'larda bile 40-50 FPS anca veriyor. GTA6 en az 3060 falan gerektirir. Hatta 4060 Ti falan bile gerektirebilir. 1660 Ti gerektirse zaten bu oyun RDR2'den pek bir farkı olmazdı.

Hocam herkes para sebebiyle korsan oynamıyor ki? Ben mesela RDR2 PS4'ten alıp bitirdim. Şimdi PC için tekrar mı para vermem gerekiyor? Bunun neresi yasal mesela? Ben paşalar gibi korsan oynarım yapacak bir şey yok. Ayrıca korsana destek konusunda forum çok katı. Herkes korsana destek yok deyip millete sövüyor resmen. Gerçekte bakıyorsun herkes çatır çatır korsan oyun oynuyor, filmini izliyor. Bence kurallar buna zorluyor gibi. Çoğu kanal sponsorları yanmasın diye korsana destek vermiyor bence. Katı davranmasalar bile parası olan versin ağa diyor. Ben korsana karşı değilim. Orijinale de değilim. Verebildiklerimi alıyorum, alamadıklarımı korsan oynuyorum. Mesela GoW ragnaröke 450 veriyorum ama Elden Ring'e 1000 lira veremediğimden korsan oynuyorum. Zaten her oyun 2 bin lira olmaya doğru gidiyor. Bir oyuna 70-80 dolar vermek ne kadar yasalsa bir oyunun kopyasını bedavaya oynamak o kadar da yasal bence.

Hemen kırılır bence çünkü herkes online oynamak isteyecek mecbur almak zorunda kalacağız hikaye oynanır biter o yüzden aşırı bi koruması olmaz sanırım

Geri
Yukarı