GTA 6 cracklenir mi?

Hocam bende 1660 Ti var günümüz AAA'larda bile 40-50 FPS anca veriyor. GTA6 en az 3060 falan gerektirir. Hatta 4060 Ti falan bile gerektirebilir. 1660 Ti gerektirse zaten bu oyun RDR2'den pek bir farkı olmazdı.

Hocam herkes para sebebiyle korsan oynamıyor ki? Ben mesela RDR2 PS4'ten alıp bitirdim. Şimdi PC için tekrar mı para vermem gerekiyor? Bunun neresi yasal mesela? Ben paşalar gibi korsan oynarım yapacak bir şey yok. Ayrıca korsana destek konusunda forum çok katı. Herkes korsana destek yok deyip millete sövüyor resmen. Gerçekte bakıyorsun herkes çatır çatır korsan oyun oynuyor, filmini izliyor. Bence kurallar buna zorluyor gibi. Çoğu kanal sponsorları yanmasın diye korsana destek vermiyor bence. Katı davranmasalar bile parası olan versin ağa diyor. Ben korsana karşı değilim. Orijinale de değilim. Verebildiklerimi alıyorum, alamadıklarımı korsan oynuyorum. Mesela GoW ragnaröke 450 veriyorum ama Elden Ring'e 1000 lira veremediğimden korsan oynuyorum. Zaten her oyun 2 bin lira olmaya doğru gidiyor. Bir oyuna 70-80 dolar vermek ne kadar yasalsa bir oyunun kopyasını bedavaya oynamak o kadar da yasal bence.

GTA 6 maksimum 2025 de çıkar PS5'in o yılda hala aktiv bir konsol olacağını düşünüyorum. Bu yüzden GTA 6 kesin PS5'e çıkacaktır. PS5 gücüne denk ekran kartı RTX3060 maksimum 3060 Ti PS5'e 60FPS çıkarsa PC de minimum sistem gereksinimlerini 3060 civarı olacaktır. Ama düşük bir ihtimalp PS5 de 60FPS'i görürsek 2000 serisi bazı kartların bile oynata biliceğini düşünüyorum.
Oyun ne kadar iyi olursa olsun satamadıktan sonra bir önemi yok. GTA 6 da elinde imkanı olan her kesin oynamak isteye bileceği bir oyun bu yüzden minimum sistem gereksinimleri 4000 serisi kartlara asla çıkmaz bence.

GTA 6 maksimum 2025 de çıkar PS5'in o yılda hala aktiv bir konsol olacağını düşünüyorum. Bu yüzden GTA 6 kesin PS5'e çıkacaktır. PS5 gücüne denk ekran kartı RTX3060 maksimum 3060 Ti PS5'e 60FPS çıkarsa PC de minimum sistem gereksinimlerini 3060 civarı olacaktır. Ama düşük bir ihtimalp PS5 de 60FPS'i görürsek 2000 serisi bazı kartların bile oynata biliceğini düşünüyorum.
Oyun ne kadar iyi olursa olsun satamadıktan sonra bir önemi yok. GTA 6 da elinde imkanı olan her kesin oynamak isteye bileceği bir oyun bu yüzden minimum sistem gereksinimleri 4000 serisi kartlara asla çıkmaz bence.

Hocam PS5 3070 dengi kart diyorlar bazı yerlerde. Bence de 3060 yaparlar gereksinimi ama 30 FPS olur gibi PS5'te. Hatta 4K değil 2K30 bile olabilir gibi. Eğer 4K60 oynatsa 1660 Ti bile oynatırdı ve oyun RDR2 gibi olurdu. O yüzden 3060 olacağı kesin. Zaten 2025'te PC'lere ancak gelir. O zamana da yenilerim PC'mi. Kırılması da tahminimce 3-5 ay sürer. Onu geçtim PS5 alacağım zaten bu yıl sonu veya 2024 başına. PS4'ten geçtiğimde GTA 6 da oynarım her türlü PS5'te.

Hocam PS5 3070 dengi kart diyorlar bazı yerlerde. Bence de 3060 yaparlar gereksinimi ama 30 FPS olur gibi PS5'te. Hatta 4K değil 2K30 bile olabilir gibi. Eğer 4K60 oynatsa 1660 Ti bile oynatırdı ve oyun RDR2 gibi olurdu. O yüzden 3060 olacağı kesin. Zaten 2025'te PC'lere ancak gelir. O zamana da yenilerim PC'mi. Kırılması da tahminimce 3-5 ay sürer. Onu geçtim PS5 alacağım zaten bu yıl sonu veya 2024 başına. PS4'ten geçtiğimde GTA 6 da oynarım her türlü PS5'te.

PlayStation 5'in kullandığı GPU Radeon 6650XT'dir, özelliklerine bakarsan anlayabilirsin ve bu 3060 Ti ayarında olduğunu gösteriyor.

Bence gta 6 kırılmayacak beyler.2 milyarlık oyun geliyor oyun tarihinin en büyük oyunlarından biri olacak ve son yıllarda kırılmayan oyunlar oldu modern warfare 2019 hala kırılmadı(online bypass çıkmış ama story mod kırılmadı)fifa serisi 19 dan beri kırılmıyordu 3-4 yıldır,bu sene fifa 23 daha yeni kırıldı.Yani bence gta 6 kırılmıyacak,kırılsa bile rockstar izin vermiş demektir.

Bence gta 6 kırılmayacak beyler.2 milyarlık oyun geliyor oyun tarihinin en büyük oyunlarından biri olacak ve son yıllarda kırılmayan oyunlar oldu modern warfare 2019 hala kırılmadı(online bypass çıkmış ama story mod kırılmadı)fifa serisi 19 dan beri kırılmıyordu 3-4 yıldır,bu sene fifa 23 daha yeni kırıldı.Yani bence gta 6 kırılmıyacak,kırılsa bile rockstar izin vermiş demektir.
Sonuçta oyun tarihinin en büyük oyunlarından bu yüzden diğerlerinin aksine daha hızlı kırılıcak.

Koruma koyup koymamalarına bağlı.

Cracklenir arz talep meselesi şeklinde bu saatten sonra da bu ülkede oyunlara para veren de ne bileyim.

Çoktan çıktığı gibi 10 gün içinde patladı miss gibide oynandı.

Ooo yeni duyuyorum hiç bakmamıştım güvenli bir site biliyor musunuz indirebilecegim virüssüz yabancı site vb olabilir fark etmez güvenli olsun yeter.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı