GTA 6 hakkındaki düşüncem

Değil, Nvidia'nın halen güncel tuttuğu kartlar arasında en baba en güzel kartlardan biridir kendileri. GTX 1080 ürününü ne sanıyorsun anlamış değilim. Neyse son cevabımdır sana. Saçmalamayalım. :)
İsterese sonsuza kadar güncel tutsun oyun çıktığında 7 fps sana göz kırpar.:D

Ben şahsen en çok GTA serisi içinde VC'yi sevdim.
Harita küçük yalnız onu nasıl genişletecekler bir fikrim yok. Bu oyun parti parti eklenerek tamamlanacağı söyleniyor yani ilk başta eski VC kadar bir yerde oyuna başlayabiliriz ama ben şahsen tamamım buna bile yeter ki çıksın.
GTA 4 kadar da fizikleri olsun isterim çünkü GTA 5'de fizik yok neredeyse.
GTA Vice City RAGE diye yama var mesela. GTA4 motoruna VC'ye uyarlamışlar. Bu oyun bile benim çok hoşuma giderken ana seri GTA VC'de geçerse muazzam olur.
Önce optimizasyon ama.
Hocam GTA Vice City RAGE i ilk defa duydum sizden. GTA 4 ü kurup bu modu mu kuruyoruz çalışması için?

Değil, NVIDIA'nın halen güncel tuttuğu kartlar arasında en baba en güzel kartlardan biridir kendileri. GTX 1080 ürününü ne sanıyorsun anlamış değilim. Neyse son cevabımdır sana. Saçmalamayalım. :)

GTX 1080'nin düşük ayarlarda oynatacağını düşünüyorum malum yeni bir jenerasyona geçiyoruz.

Trailer 7 yıl önce çıktı.

Trailer çıkması oyunu yapılmaya başladığı anlamına gelmiyor. Trailer yapıldıktan sonra devam edilmedi Witcher 3'e kaydı ekip. Sonradan bir ekip Witcher 3 DLC'lerine diğer ekip de Cyberpunk 2077'ye geçti. Wikipediadan da araştırabilirsin detaylar için.

GTA 6'nın nerede geçeceğini bilmem ama ;

- Optimizasyon'u çok iyi olmalı
- Oyun Motor Fiziğini GTA 4'e yaptıkları gibi yapmalılar.
Hocam GTA Vice City RAGE i ilk defa duydum sizden. GTA 4 ü kurup bu modu mu kuruyoruz çalışması için?
Evet hocam. hatta bunun GTA San Andreas için olanı da var. Remastered oluyor. gölgelendirmeler ve ışıklandırmalar ekleniyor. ve tabi GTA'4'ün mükemmel olan motor fiziği.

Yeni konular

Geri
Yukarı