GTA V PC Sürümü Hakkında Görüşlerim

Oyunu bir kaç saattir oynuyorum ve sizlere görüşlerimi belirtmek istedim. Öncelikle oyunun optimizasyonu harika olmuş. Hayatımda ilk kez bir Rockstar oyununu bu kadar akıcı şekilde oynadım. Üstelik ekran kartım 7670M gibi çok iyi bir kart olmamasına rağmen. Almaya tereddüt eden arkadaşlar varsa kesinlikle orjinal olarak alsınlar adamlar bizim için gerçekten uğraşmış ve oyunun PC sürümünü çok başarılı yapmış.

Siz bnasıl açabildiniz hayret exited unexpecdetly hatasında kaldım nasıl açılıyor intel le açılıyor hep 20fps oluyor :(

İşlemci darboğazından mıdır oyundan mıdır bilemedim ama oyuna ilk girdiğim zaman 70-80 civarlarında fps alırken birkaç saate bu fps değerleri zaman zaman 30'a (özellikle gün batımına doğru(oyunda)) düşmeye başlıyor. Arada işlemciden kaynaklı çok ufak takılmalar da var. Bu fps değerlerini 1366x768 çözünürlükte alıyorum bu arada, kullandığım monitör pek iyi bir şey değil de. Bu arada işlemcim Intel i5 4460 ekran kartım ise MSI GTX970 Gaming 4G.

İlk öncelikle kolay gelsin,kardeşim bnim dizüstü bilgisayarımın özellikleri kabaca böyle
İ7 3630QM 3.4 Ghz
AMD Radeon HD7670M
8GB Ram
Windows 8.1 64bit

snce GTA 5 i hangi ayarlarda oynatır ve kaç fps verir,akıcı olurmu.

Tahminim orta ayarlarda akıcı biçimde oynarsınız @Peregrim
İlk öncelikle okuyup cevap verdiğin için teşekkürler daha sonra ise bn Gta 5 almak istiyorum ve oyunu sizin yorumlarınıza göre alıcam sna çok teşekkür ederim dostum verdiğin cevaptan dolayı ancak bu ekran kartıyla oynayan bir arkadaşda cevap verebilirse güzel olur kolay gelsin...;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı