GTA V PC Sürümü Hakkında Görüşlerim

Oyunu bir kaç saattir oynuyorum ve sizlere görüşlerimi belirtmek istedim. Öncelikle oyunun optimizasyonu harika olmuş. Hayatımda ilk kez bir Rockstar oyununu bu kadar akıcı şekilde oynadım. Üstelik ekran kartım 7670M gibi çok iyi bir kart olmamasına rağmen. Almaya tereddüt eden arkadaşlar varsa kesinlikle orjinal olarak alsınlar adamlar bizim için gerçekten uğraşmış ve oyunun PC sürümünü çok başarılı yapmış.

Arkadaşlar 7670M ile ilgili güzel cevaplar verilmiş optimizasyon hakkında da güzel yorumlar yapılmış bendede aynı kart var ve sistemimide belirtmiştim sizin yorumlarınıza dayanarak bir sorun çıkmazsa oyunu alacağım inşallah bir sorun çıkmaz ancak bu ekran kartıyla oynayan bir arkadaşda cevap verebilirmi sistemim kısaca şöyle;
İntel İ7 3630QM
AMD Radeon HD 7670M 2 GB
8 GB ram
1366x768 çözünürlük
Windows 8.1 64 bit

Arkadaşlar 7670M ile ilgili güzel cevaplar verilmiş optimizasyon hakkında da güzel yorumlar yapılmış bendede aynı kart var ve sistemimide belirtmiştim sizin yorumlarınıza dayanarak bir sorun çıkmazsa oyunu alacağım inşallah bir sorun çıkmaz ancak bu ekran kartıyla oynayan bir arkadaşda cevap verebilirmi sistemim kısaca şöyle;
İntel İ7 3630QM
AMD Radeon HD 7670M 2 GB
8 GB ram
1366x768 çözünürlük
Windows 8.1 64 bit
Ben şu an aynı ekran kartıyla oynuyorum. Sorun falan yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı