GTX 1660 Gaming X vs. GTX 1660S ROG Strix vs. RX 5500 XT Pulse

Hoş geldin bende sana soru socaktım 500W sistem için yeterli mi başka bir yerde yetmez dediler bende PSU'yu değiştirdim ama benim bulunduğum şehirde yok

500W sıkıntı olmazsa benim için sorun yok fiyat farkı 4 TL zaten 4 TL içinde başka yerden getirmek saçma olur :D

500W sıkıntı olmaz. RTX 3080 gibi ekran kartı ile 750W PSU kullananlar oluyor ve yeterli oluyor. 5600XT için 500W yeterli.

Bende öyle yapacağım Thermaltake yok burada Zalman alacağım ama ekran kartı yok burada ne yapacağım bilmiyorumOra

Oradaki görevliye ekran kartını getirtmek istediğiniz söyleyin ya da kendiniz internetten alıp kartı oraya montaj için götürün.
Görmediğim bir ürüne fiyat ödemek

Vatan'da böyle bir sıkıntı çıkmaz hocam. Görmediğiniz ürün olmadığı anlamına gelmez.

Bize yakın bir şubede var Zonguldak'ta Karabük Zonguldak yakın ama önce benden ücret isterlerse sıkıntı olur görmediğim bir ürüne fiyat ödemek biraz saçma oluyor.
İlk ücret isteyecekler onu belirteyim. Bence saçma değil, zaten ekran kartını görsen ne olacak görmesen ne olacak :D

Ürün 1-2 güne senin gideceğin şubeye gelir sen de alırsın. Üründe bir sıkıntı varsa da zaten iade edersin.

Oradaki görevliye ekran kartını getirtmek istediğiniz söyleyin ya da kendiniz internetten alıp kartı oraya montaj için götürün.

Vatan'da böyle bir sıkıntı çıkmaz hocam. Görmediğiniz ürün olmadığı anlamına gelmez.
Bende vatandan sıkıntı çıkmayacağını biliyorum bizim burada sadece vatan ve teknosa var vatan varken zaten teknosadan birşey almak mantıksız oluyor telefon tablet vs ama yinede insan şüphe ediyor
İlk ücret isteyecekler onu belirteyim. Bence saçma değil, zaten ekran kartını görsen ne olacak görmesen ne olacak :D

Ürün 1-2 güne senin gideceğin şubeye gelir sen de alırsın. Üründe bir sıkıntı varsa da zaten iade edersin.
anladım hocam sadece ekran kartı yok zaten diğer parçalar var en pahalı parçanın olmamasıda benim şansım heralde peki ben gidip alsam parçaları ayırtıp erkan kartı geldiğinde toplatabilirmiyim

Bende Vatan'dan sıkıntı çıkmayacağını biliyorum bizim burada sadece Vatan ve Teknosa var Vatan varken zaten Teknosa'dan bir şey almak mantıksız oluyor telefon tablet vs ama yine de insan şüphe ediyor

Şüphe etmeye gerek yok. Tabii ki endişe herkeste olur ancak Vatan'dan alıyorsunuz. Bir sıkıntı çıkmaz yani.

Geri
Yukarı