GTX 1660 Super mining değerleri nasıldır?

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İlk defa mining yapıyorum. Çok araştırdım, çok dikkatli oldum. Umarım doğru yapmışımdır. Bazı GTX 1660 Super kartlarda Memory hızını arttırınca aksine kazım MH/s'i düşüyor. Forumdan bir arkadaş paylaşmış, onun dediği gibi düşürünce 22'lerden 30 küsurlere çıktı. Sizce bu değerler iyi mi? Bu şekilde bırakayım mı acaba? Son olarak birkaç defa resimde paylaştığım o mavi yazı geldi. O bir sorun olur mu acaba?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 178
  • 2.png
    2.png
    315,2 KB · Görüntüleme: 163
  • 3.png
    3.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 165
Fanı otoda bırakmayın, sıcaklık 55 dereceyi çok geçmezse iyi olur. Mavi yazı istatistikleri bildiriyor, bir hata değil. Power limiti bir tık daha artırarak 1- 1.5 mhs daha alabilirsiniz ama çok gerekli değil.

Arkadaşlar kartı ethermine.org dan takip ediyorum böyle görünüyor bir sorun olur mu acaba ?
Çok teşekkürler cevaplarınız için bu arada.

Dosya Ekleri

• 4.png
    4.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 157
Şuan ayarlarınız çok iyi, tek diyeceğim şey fan hızını biraz arttırın şuan çok yavaş.
Niye arttırsın, sıcaklık zaten 56 derece. Neredeyse boşta çalıştığı kadar çalışıyor.
Arkadaşlar kartı ethermine.org dan takip ediyorum böyle görünüyor bir sorun olur mu acaba ?
Çok teşekkürler cevaplarınız için bu arada.
Yeni başladıysanız, normal. Ethermine'ın tam olarak oturması 1 günü bulabilir.

Niye arttırsın, sıcaklık zaten 56 derece. Neredeyse boşta çalıştığı kadar çalışıyor.

Fan %30dayken artırmaması için bir neden yok. Gpu 55 derece tamam, bellekler kaç derece peki? Bir bilginiz var mı?

Ethermine'da öyle gözükmesi normal. Süre geçtikçe değerler artacaktır ama bu güçle ödeme almanız ayları bulur. Ya da ücreti karşılayarak siz ödeme alabilirsiniz ama o da çok saçma olur hele gwei bu seviyelerdeyken. Binance pool'a geçmeniz daha mantıklı bu güç ile. Daha az getirisi var fakat diğer şekilden her türlü daha karlı olur.

Yeni başladıysanız, normal. Ethermine'ın tam olarak oturması 1 gü
Fan %30dayken artırmaması için bir neden yok. Gpu 55 derece tamam, bellekler kaç derece peki? Bir bilginiz var mı?

Ethermine'da öyle gözükmesi normal. Süre geçtikçe değerler artacaktır ama bu güçle ödeme almanız ayları bulur. Ya da ücreti karşılayarak siz ödeme alabilirsiniz ama o da çok saçma olur hele gwei bu seviyelerdeyken. Binance pool'a geçmeniz daha mantıklı bu güç ile. Daha az getirisi var fakat diğer şekilden her türlü daha karlı olur.

nü bulabilir.
Hocam şuanlık biance de kalsa sorun olur mu yatacağım artık yarın bakarım çok teşekkürler bilgilendirme ve yardımlarınız için. Fan ayarını da %40 da bıraktım şuan daha iyi olur sanırım.

Çok teşekkürler yardımlarınız ve bilgilendirmeniz için hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı