GTX 750 Ti ve Ryzen 5 3600 sistem toplama

Bütçe
4500

peepjeep

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Valorant oynayan birisiyim şu an sadece Valorant için sistem topluyorum. Şu an GTX 750 Ti 2 GB var elimde malum ekran kartı fiyatlarını biliyorsunuz. Valorant CPU ağırlıklı bir oyun olduğu için kendime yeni bir işlemci alacağım geçici bir süreliğine GTX 750 Ti ile idare etmeyi düşünüyorum Ryzen 5 3600 ve GTX 750 Ti ile Valorant'ta nasıl bir sonuç alırım onu öğrenmek istiyorum. Bir de monitörüm çok fazla eski olduğu için 144Hz 1ms monitör almayı düşünüyorum yanına sizce bu sistem ile 144Hz monitörden yararlanabilir miyim? Alacağım parçalar bunlar bir uyumsuzluk var mı?

2x16 GB G.Skill Ripjaws V 8 GB 1x8 GB DDR4 DIMM 3000 MHz F4-3000C16S-8GVRB RAM (Bellek) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Sistem güzel ama 3600'ü daha ucuz olan bir yerden alın.

Teşekkür ederim son noktayı koyarken fiyatlara tekrar bakacağım zaten şu an öylesine linkledim onu.

Sistem güzel ama 3600'ü daha ucuz olan bir yerden alın.
Hepsiburada'nın kendi bünyesinden alışveriş yapması çok daha iyi bu arada. 70 TL fazla versin kafası rahat olsun. N11'deki satıcılara bir türlü güvenemedim. Ne olacağı belli olmuyor. Sorun çıktığı zaman uğraştırıyorlar. Gerek yok. Hepsiburada'nın satıcısı olduğu ürünleri almak çok daha iyi gibi.

Hepsiburada'nın kendi bünyesinden alışveriş yapması çok daha iyi bu arada. 70 TL fazla versin kafası rahat olsun. N11'deki satıcılara bir türlü güvenemedim. Ne olacağı belli olmuyor. Sorun çıktığı zaman uğraştırıyorlar. Gerek yok. Hepsiburada'nın satıcısı olduğu ürünleri almak çok daha iyi gibi.
N11 olup olmamasına bakmadım. Akakçe genelde en ucuzunu gösterdiği için link attım.

Geri
Yukarı