GTX 970 i7-4790K sistem yükseltme

Federal

Kilopat
Daha fazla  
Mevcut sistem bilgileri.
-Intel(R) Core(tm) i7-4790K CPU @ 4.00GHz (8 cpus), ~4.0GHz
-Windows 10 Pro 64-bit
-4 X 4 GB RAM.
-4 GB NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı.
-ASUS VN247 monitör.
-MSI Z97 Gaming 5 anakart.
-Samsung 256 GB SSD.
- Cooler Master 750W güç kaynağı.
-Cooler Master kasa.

Arkadaşlar sistemimi 2015 yılında toplamıştım, güncellemek istiyorum. 20k bütçem mevcut monitör dahil sizce güncelleyebilir miyim yoksa satıp sıfırdan mı toplayayım. RTX'li ekran kartılı sistem düşünüyorum yardımlarınız için teşekkür ederim.

Mevcut sistem bilgileri.
-Intel(R) Core(tm) i7-4790K CPU @ 4.00GHz (8 cpus), ~4.0GHz
-Windows 10 Pro 64-bit
-4 X 4 GB RAM.
-4 GB NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı.
-ASUS VN247 monitör.
-MSI Z97 Gaming 5 anakart.
-Samsung 256 GB SSD.
- Cooler Master 750W güç kaynağı.
-Cooler Master kasa.

Arkadaşlar sistemimi 2015 yılında toplamıştım, güncellemek istiyorum. 20k bütçem mevcut monitör dahil sizce güncelleyebilir miyim yoksa satıp sıfırdan mı toplayayım. RTX'li ekran kartılı sistem düşünüyorum yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sisteminizi satın ve sıfırdan toplayın bence.

Sistemi satıp bunu almanızı tavsiye ederim.

Sistemin anakartını B550 yapın elinizdeki sistemi de 8K civarına satarsınız. Monitör olarak da bunu tavsiye ederim.

Odyssey serisi sorunlu yerine başka bir monitör alınabilir. Ayrıca 6700XT'ye 2K değil de 1080p daha iyi olur.

Düşünce ve önerileriniz benim için çok önemli gerçekten hepinize teşekkür ediyorum. Sistemimi ortalama fiyatı ne kadardır bütçeme ne kadarlık bir artısı olur. 20k bütçemin üzerine eklemeyi düşünüyorum. Bu yüzden sistem önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Odyssey serisi sorunlu yerine başka bir monitör alınabilir. Ayrıca 6700XT'ye 2K değil de 1080p daha iyi olur.
2K kartı hocam.

Düşünce ve önerileriniz benim için çok önemli gerçekten hepinize teşekkür ediyorum. Sistemimi ortalama fiyatı ne kadardır bütçeme ne kadarlık bir artısı olur. 20k bütçemin üzerine eklemeyi düşünüyorum. Bu yüzden sistem önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim
8k ya satarsınız. 23500 TL’ye bunu alıp yanına 2k monitör alabilirsiniz.

2K kartı hocam.

8K ya satarsınız. 23500 TL'ye bunu alıp yanına 2K monitör alabilirsiniz.

6700XT 2K ile 1080p arasında mekik çekiyor. Uzun vade için 1080p daha iyi olur. Ayrıca 8 GB VRAM 2K da sorun çıkartıyor bu daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı