GTX 970 mi R9 390 mı ?

Vatan bilgisayar çalışanları ile samimiyetim var marka vermeyeceğim adamın biri 5 adet almış 5 inde de çıkmış iade almışlar.

Dostum yapma etme. Sosyal'de birçok GTX 970 alan ve kullanan var. Sor istersen kullanan arkadaşlara hepsinde olup olmadığını öğrenebilirsin :)
Bir de o vermediğini marka MSI. Çünkü en çok satan GTX970 markası. Çoğunlukla MSI'da çıkıyor bu sorun. Çünkü en çok MSI satıyor GTX970'i.

@eLieyi Dostum 2-3 FPS için 200 TL vermek saçmalık bence buyur burdan karşılaştır.

1080P Benchmark Testleri;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4K Benchmark Testleri;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gtx 970 ile R9 390 performansı yer yer aynı ama 970 de coil whine var sen bilirsin birde vram sorunu.
Şöyle açıklayayım sana bir durumu 5 çocuğun oldu 5'ide kız oldu sen 6.'nın kız olacağından emin olabilirmisin? Hayır. Yani bu tamamen şans işi kimi kartta var kiminde yok 1080P'de GTX 970 hala daha mantıklı bir seçim. Zaten CW olsa bile kulaklıkla işitmen zor. Şöyle yazayım GTX 970 alırsan kazanacaklarını.
  • Daha iyi Sürücü desteği.
  • Nvidia destekli oyunların bolluğu.
  • Hairworks gibi Nvidia teknolojileri.
  • Düşük güç tüketimi.
  • Geforce Experience.
Arkadaşlar bana fanboy demesin gerektiğinde Nvidia'yı gerektiğinde AMD'yi savundum AMD alt segmentlerde daha iyi iş başarıyor bunuda heryerde savunuyorum fakat GTX 970 hala daha doğru tercih.

@Silinen üye Kendi kullandığım kartın videosu. Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun pes doğrusu :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı