GTX 970 ve FX 6300'lü sisteme yükseltme önerisi

Evet gördüm o konuyu da işlemci ve ekran kartını yükseltlmelerini istemişler benim ise ekran kartı ondan biraz daha iyi işlemcinin düşük kaldıgını düşünüyorum işlemciyi yükseltip RAM'ı 16 yapsam faydası olmaz mı acaba bilen bir arkadaşta gelmedi ki.
İşlemciyi ne düşünüyorsunuz? Önceki yorumu yapan arkadaş işlemci kötü olduğu için öyle düşündüğünü yazmış yani ana sorun işlemci. Rami de yükseltirseniz bir nebze rahatlar gibi. Ama uzun süre götürsün dersen oyunların istediği sistemler çok yüksek rahatlamak için güzel bir işlemci alıp paran oldukça da diğer takviyeleri yaparsın.

İşlemciyi ne düşünüyorsunuz? Önceki yorumu yapan arkadaş işlemci kötü olduğu için öyle düşündüğünü yazmış yani ana sorun işlemci. RAM'i de yükseltirseniz bir nebze rahatlar gibi. Ama uzun süre götürsün dersen oyunların istediği sistemler çok yüksek rahatlamak için güzel bir işlemci alıp paran oldukça da diğer takviyeleri yaparsın.

Valla fikrim yok işte buradan fikir alırım ona göre takviye yapmaya başlarım diye yazdım henüz bir fikrim yok aklımdakide işlemciyi yükseltip RAM'ı 16 yapsam az da olsa rahatlar işlemciye OC gerek kalmadan götürürm idare eder diye düşünüyordum fakat yorum yapan arkadaşlar faydası olmaz diyorlar baksana ne yapacagımı şaşırdım 0 danda sistem toplama işine tekrar girmek istemiyorum az bucuk takviyelerle idare eder diyordum.

Yapabileceğiniz yükseltme +8ram eklemek ve işlemciyi fx8000 yada 9000 serisi ile değiştirmek olur yoksa ssd de alabilirsiniz.

Valla fikrim yok işte buradan fikir alırım ona göre takviye yapmaya başlarım diye yazdım henüz bir fikrim yok aklımdakide işlemciyi yükseltip RAM'ı 16 yapsam az da olsa rahatlar işlemciye OC gerek kalmadan götürürm idare eder diye düşünüyordum fakat yorum yapan arkadaşlar faydası olmaz diyorlar baksana ne yapacagımı şaşırdım 0 danda sistem toplama işine tekrar girmek istemiyorum az bucuk takviyelerle idare eder diyordum.
O zaman şöyle sorayım işlemci için ne kadar bütçe ayırırsın?

Geri
Yukarı