GTX 980 alınır mı?

Hiç açılmamasına rağmen gerçekten iyi soğutuyor ama yine de temizlemek daha iyi olur.
Hiç açılmamış değerler banada normal geldi voltaj düşüklüğü falan var mı diye baktım düz çalışıyor boşta ve yükte değerler normal gibi duruyor hayırlısı artık bı temizleme yapacağım 👍😊

Hocam TDP %83 diyor Undervolt yapılmış olabilir mi demek bu? Pek anlamıyorum bu programdan. Stok ayarları ise çok iyi bu TDP ile o ısı değeri.
Hocam bir bilgim yok fakat voltajlar normal gözüküyor 8 GB single ram ile test ettim o yüzden olabilir 17 dakika çalıştırdım herhangibir sıkıntı olmaz tam yükte 👍
Değerler gayet iyi gözüküyor, fiyatı da biraz fazla ama şu anki piyasada normal olabilir.
17 dakika boyunda full yükte çalıştırdım herhangibir sıkıntı yasamadi FPS sabit ama sıcaklık bir tık yüksek geldi fakat kartın bandrolü üstünde duruyor herhangibir açılma söz konusu değil 3. Sahibi oldum yetecektir sanırım 😊

Hocam bir bilgim yok fakat voltajlar normal gözüküyor 8 GB single ram ile test ettim o yüzden olabilir 17 dakika çalıştırdım herhangibir sıkıntı olmaz tam yükte 👍

17 dakika boyunda full yükte çalıştırdım herhangibir sıkıntı yasamadi FPS sabit ama sıcaklık bir tık yüksek geldi fakat kartın bandrolü üstünde duruyor herhangibir açılma söz konusu değil 3. Sahibi oldum yetecektir sanırım 😊
Benim GTX 980 yeni temizletmeme rağmen 80 derecede çalışıyor ve bu durum oldukça normal, founders edition olduğunu da ekleyeyim, sizin kartınız çok daha iyi durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı