GTX 980 alınır mı?

Kullanan kişi kasasında fan olmadığını kablo düzeni olmadığını o yüzden biraz daha fazla ısınıyor olabilir dedi fan RPM ayarını istedim 3500 kadar çıkıyor benim için 2000'den sonrası fazla.
Kasanın yan kapağını açıp test etsin, o kartın termal macunu yenilenmeli diye düşünüyorum.

Hocam az sabrederseniz piyasanın düşeceğini düşünüyorum ekran kartım yok şu an ATI Radeon 3650 HD kullanıyorum. Ben de almayı bekliyorum.

Benim düşüncem piyasa hazirana kadar aynı şekilde devam edecek haziran da mining kartlar ucuzdan piyasaya sürülecek düşüncem bu fakat bekleyecek halim kalmadı.

Yine de olsa beklerim fakat her gün piyasa artıyor GTX 970 almayı planlıyordum 1000 TL vermem dedim kalktı fiyatları 1500 oldu 1500 vermem dedim şimdi 2000 oldu daha fazla bekleyeceğimi zannetmiyorum.

Hocam hep bu şekilde yükselmez vergi falan sınır getirilir hiç anlamam miningten fakat her konuda etkiliyor mining, doğaya zarar veriyor elektrik tüketimi artıyor birileri illaki önlerine taş koyacak hep kazan kazan olmaz. Sahibinden sitesini incelediğimde çok fazla mining rig satıldığını görüyorum sıkılmaya başladıklarını düşünüyorum.

Hocam hep bu şekilde yükselmez vergi falan sınır getirilir hiç anlamam miningten fakat her konuda etkiliyor mining, doğaya zarar veriyor elektrik tüketimi artıyor birileri illaki önlerine taş koyacak hep kazan kazan olmaz. Sahibinden sitesini incelediğimde çok fazla mining rig satıldığını görüyorum sıkılmaya başladıklarını düşünüyorum.

Tam tersi Coin alım satımlarına vergi getirildi, devlet kendisine para kaynağı olan bir işin önünü kapatmaz.

Yaklaşık 3 hafta önce satın aldım. Asus GTX 980. İlk sahibi karta bir müdahale de bulunmamış. Bende termal bakımlarını yaptım. Yeni padler ve yeni termal macun ile. Ortalama değerler şu şekilde.
Saygılarımla..
980.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı