GTX1650 Ti laptopum ekran kartını görmüyor

berainan45

Hectopat
Cihazımda çift kart olmasına rağmen sadece Intel'i görüyor aygıt yöneticisinde 1650 Ti görünmesine rağmen, oyunlarda ve FurMark testlerinde görmüyor GPU'yu.
Üstelik sürücüleri yeniden kurdum olmadı Windows 11'den Windows 10'a geçtim yine olmadı DDU ile kaldırıp yine denedim olmadı. Masaüstüne sağ tıkladığımda NVIDIA kontrol merkezi gözükmüyor. Uygulamalar kısmında bir tane NVIDIA Control panel var fakat ona da basınca açılmıyor. NVIDIA Experience yüklediğimde ekran kartımı görmediği için driver da kurmuyor, manuel yüklediğimde ise bilgisayar yeniden başlıyor açıldığında değişen bir şey olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
yabancı forumlarda control panel client klasörü yok ise windowsapps klasöründedir yazıyodu aradım buldum ordaydı fakat şuanda da ncplui.exe yi açmaya çalıştığımda "öğeye erişmek için yeterli izinleriniz olmayabilir" hatası alıyorum.
Belki bunu yaparsan düzelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki bunu yaparsan düzelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodaki gibi yaptım, win defenderi falan kapattım tam denetim tiki açık fakat hala yeterli izin olmayabilir diyor

videodaki gibi yaptım, win defenderi falan kapattım tam denetim tiki açık fakat hala yeterli izin olmayabilir diyor
bir şekilde izin ayarlarını yaptım fakat bu sefer tıklıyorum açılmıyor yönetici çalıştırıyorum yine olmuyor bakarsan sevinirim
link:
edit:linkde dosyanın başındaki 1i silmen lazım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-30 213151.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-30 213151.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

bir şekilde izin ayarlarını yaptım fakat bu sefer tıklıyorum açılmıyor yönetici çalıştırıyorum yine olmuyor bakarsan sevinirim
link:
edit:linkde dosyanın başındaki 1i silmen lazım
Valla aklıma hiçbir şey gelmiyor sürücüleri de kaldırmışsın gene olmamış bende çözüm tükendi.

C DİSKİ > Program Files > NVIDIA Corporation > Control Panel Client > ncplui.exe burdan açmayı dener misin ?
Nvcontainer diye bir klasör var mı peki ?

Vallahi aklıma hiçbir şey gelmiyor sürücüleri de kaldırmışsın gene olmamış bende çözüm tükendi.

Nvcontainer diye bir klasör var mı peki?

NVIDIA Corporationdan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı