Gülmemek için kendimi zor tutuyorum

Yer
North Memphis
İnsanların içinde, minibüste, yolda yürürken aklıma komik bir şey geliyor ve kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum. Zaten düşüncelerime çoğu zaman hakim olamıyorum ve onu aklımdan çıkarmakta zorlanıyorum. Bir gün kendimi rezil edeceğim. Nasıl başa çıkarım bununla? Bir kere makat kaslarımı bile sıkmıştım gülmemek için ve yüz ifademin bana bakan ve ne olduğunu anlamaya çalışan bir kızcağızın dehşet bakışlarından ne kadar acayip bir hal aldığını anlamıştım. Arka koltukta dudakları büzük yanakları şişik ve çaresizce kendine hakim olmaya çalışan biri var. Deli mi bu nedir? Ne yapıyor? Kusacak mı yoksa? Arkadaşlar yardım edin...

İnsanların içinde, minibüste, yolda yürürken aklıma komik bir şey geliyor ve kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum. Zaten düşüncelerime çoğu zaman hakim olamıyorum ve onu aklımdan çıkarmakta zorlanıyorum. Bir gün kendimi rezil edeceğim. Nasıl başa çıkarım bununla? Bir kere makat kaslarımı bile sıkmıştım gülmemek için ve yüz ifademin bana bakan ve ne olduğunu anlamaya çalışan bir kızcağızın dehşet bakışlarından ne kadar acayip bir hal aldığını anlamıştım. Arka koltukta dudakları büzük yanakları şişik ve çaresizce kendine hakim olmaya çalışan biri var. Deli mi bu nedir? Ne yapıyor? Kusacak mı yoksa? Arkadaşlar yardım edin...
Gulmek istiyorsan gul arkadasim ne guzel iste.

İnsanların içinde, minibüste, yolda yürürken aklıma komik bir şey geliyor ve kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum. Zaten düşüncelerime çoğu zaman hakim olamıyorum ve onu aklımdan çıkarmakta zorlanıyorum. Bir gün kendimi rezil edeceğim. Nasıl başa çıkarım bununla? Bir kere makat kaslarımı bile sıkmıştım gülmemek için ve yüz ifademin bana bakan ve ne olduğunu anlamaya çalışan bir kızcağızın dehşet bakışlarından ne kadar acayip bir hal aldığını anlamıştım. Arka koltukta dudakları büzük yanakları şişik ve çaresizce kendine hakim olmaya çalışan biri var. Deli mi bu nedir? Ne yapıyor? mı yoksa? Arkadaşlar yardım edin...
Joker ?

Ya hiçbir şeyi ciddiye almamandan kaynaklıdır ya da psikolojik sorunların getirdiği bir problemdir diye düşünüyorum. Hangisi sence?

Forumda şimdiye kadar okuduğum en komik şey olabilir. Makat kaslarımı sıkıyorum dediğinde patladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı