Gün boyu su içip yürümek kilo verdirir mi?

Hocam araştırmadan yazma lütfen. Limon harika antiseptik bi ilaçtır. C vitamini ihtiyacının neredeyse hepsini karşılar. Benim midem çok hassas olmasına rağmen sabahları aç karna limon suyu içiyordum, bana bile bir şey yapmıyordu.
Araştırıp yazdım. Gereğinden fazla içildiğinde çeşitli sorunlara yol açabiliyor. Siz fark ediceksiniz diye bir şey yok.
Limon gayet yararlı. sürekli suyuma, çayıma atarım ve hatta dilimini bile yerim. Tabi ki çok fazla kullanılmasının belli başlı zararları olabilir ancak sabah aç karnına suya atmanın zararı yok aksine faydası var.
Ben yararlı değil demedim. Gereğinden fazla içildiğinde çeşitli sorunlara yol açabilir dedim.

Araştırıp yazdım. Gereğinden fazla içildiğinde çeşitli sorunlara yol açabiliyor. Siz fark ediceksiniz diye bir şey yok.

Ben yararlı değil demedim. Gereğinden fazla içildiğinde çeşitli sorunlara yol açabilir dedim.
Gereğinden fazla içildiği zaman suyun bile zararı var hocam. Her şeyi kararında yapmak gerekir.

Balık dünyanın en yararlı besinidir ama onun da fazlası zarar. Boş konuşmayalım lütfen hocam.
Konu sahibine sesleniyorum, diyet yaparak 3 ayda vereceğin kiloyu üstüne ağırlık + kardiyo ekleyerek 1 aya indirgeyebilirsin. Ağırlıktan kastım 200 kilonun altına gir değil, şınav, barfix, squat falan. En temel compound egzersizler.

Yemek yememek mi? Saçmalıktan ibaret. Ayrıca sadece yürümek kilo vermeye yaramaz. Koşu da yapmanız gerek. Yemek yiyin fakat az yiyin. Ekmekten uzak durun. Kola, cips, şeker gibi şeylerden kesinlikle ve kesinlikle uzak durun. Günde en az 2 litre su içmek lazım. Sabah aç karnına limonlu bir su için faydası var onun da. Dediğim gibi yürüyerek verebileceğiniz kilo belli. Yavaş bir tempoyla koşmak ve zamanla tempoyu arttırmak kilo verme ve yağ yakmada oldukça faydalı olacak.
Cevabın için teşekkürler. Limonlu su derken ne kastettin anlayamadım. Yani bir yeşil limon var, birde taş halinde limon var hangisi ile yapmalıyım?
Dostum kendine bu kadar yüklenme zararlı ve günde 16 kilometre yürümek nedir bunu biraz azalt ayaklarına yazık. Hem kilo vermek için sadece su içmende sağlıklı olacağını düşünmüyorum sen zaten yapacağını yapmışsın az yemeye başlamışsın üstüne yürüyorsunda bu senin için yeterlidir birden kilo vermek zararlı o yüzden endişelenme zayıflamaya başlarsın.
Cevabın için teşekkürler. Bende direkt youtubeden bakmıştım. İnternet üzerinden detaylı araştırma yaptım. Ve yemekten önce içmeliymişim.

Cevabın için teşekkürler. Limonlu su derken ne kastettin anlayamadım. Yani bir yeşil limon var, birde taş halinde limon var hangisi ile yapmalıyım?

Cevabın için teşekkürler. Bende direkt youtubeden bakmıştım. İnternet üzerinden detaylı araştırma yaptım. Ve yemekten önce içmeliymişim.
Normal sarı limonu suyun içine sıkabilirsin.

Yemek yemeden sadece su icilir mi. Sagliksiz seyler yapmayin, videolara bakip zayiflamayin. Diyetisyene gidebilirsin.

Dengeli beslen bol su ic, spor yap. Giren cikandan azsa kilo verirsin cok basit.
Cevabın için teşekkürler. Ama bulunduğum yerde diyetisyen falan yok.
Normal sarı limonu suyun içine sıkabilirsin.
O taş limonlar olmaz değil mi? Evde yokta manava gitmek zorunda kalacağım.

Cevabın için teşekkürler. Ama bulunduğum yerde diyetisyen falan

O taş limonlar olmaz değil mi? Evde yokta manava gitmek zorunda kalacağım.
Taş limon dediğin şey halk arasında limon tuzu olarak geçiyor. Limon tuzunun normal limonla alakası yok, şekerden üretilen bir kimyasal sitrik asit. Sakın ha limon tuzunu suya karıştırıp da içme; faydası olmaz aksine zararı olur. Git manavdan normal sarı limon al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı