Günde kaç saat ders çalışıyorsunuz?

Günde kaç saat ders çalışıyorsunuz?

• 0

• 1-2 saat

• 3-4 saat

• 5-6 Saat

• 7-8 Saat

• +9 Saat

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ara sıra fen falan çalışıyorum.
Onun haricinde cidden isteksizim. Dediğiniz gibi bu duzen böyle ilerleyemez.
4 Ekim'de ilk TYT denememe gireceğim. Ona göre bir yol çizeceğim.
Eğlenceli hale getirmeye çalış ders çalışmayı. Ben matematik ödevlerini yarışmadaymış gibi yapıyorum.

Eğlenceli hale getirmeye çalış ders çalışmayı. Ben matematik ödevlerini yarışmadaymış gibi yapıyorum.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim de verdiğiniz yanıtlara karşılık atmış olduğunuz ifadeler garibime gitti.

Bu arada ders çalışmayı eğlenceli hale getirmek, benim için ilkokulda kaldı. Artık yapamıyorum zira ders=dusman felsefesine gectim.

Okulda öğle araları ve tenefuslerde yaklaşık 2-3 saat test çözümü oluyor. Hatta İngilizce ve Almanca derslerinde hocalar test çözmek için bırakıyor. Sayısal olduğum için. Evde genellikle 4 saat bazen 5 saat çalışırım. Toplasan 8-10 saati bulur.

Üniversiteye girmek için cidden 0 saat çalıştım. Bu sene mezun olacağım üniversite hayatım boyunca da toplam 25-30 saat falan çalıştım. (finallerden önce okulda notlara baktım)

Şu an LGS için günde 100 125 çözüyorum, hedefim 250'ye kadar çıkarmak. 3-4 saat sürüyor.
Hedefim de 430 veya üstü puan yapmak.

Normalde çok daha kısa sürmeli 100-125 soru için fakat çok istekli olmuyorum genelde ve odaklanamıyorum.

100-125 soru için 3-4 saat aşırı fazla bu arada.

Yarısı matematik desek yine fazla.
Bence sayıyı arttırmadan önce hızlanmaya çalış biraz.

SBMTAL'de okuyorum. Oradan en iyi şekilde mezun olup oradan uçak mühendisliği düşündüğüm için şuanlık 2 saat ama ilerde arttıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı