Günde ne kadar sigara içiyorsunuz?

Bende uyuşturucu etkisi ara sıra oluyor çok sık olmuyor. Parliament reserve bile etkilemiyor.
O etki bir yerden sonra kayboluyor hocam. Eskiden 2-3 gün sigarayı bırakıp sonra yeniden başladığımda fena bir baş dönmesi ve mutluluk hissi yaratıyordu ilk başladığım zamanlardaki gibi, şimdi artık o da olmuyor. 40 Gün bıraktım tekrar başladım, boğazımda biraz gıdıklanma oldu öksürttü biraz ama o hissi yaşamadım. En ağır sigara bile nafile.

Bende uyuşturucu etkisi ara sıra oluyor çok sık olmuyor. Parliament reserve bile etkilemiyor.
Kaliteli bir tütünle denediniz mi? Yolda geçerken sigara içenlerin kokusu bana sadece baş ağrısı yapıyor ama tütün kokusu kafamı uyuşturuydu :) Zararlı olduğu için uzak durmakla beraber intihar derecesine gelince de kafayı uyuşturması gerekir insanın :) Katran süzer de almak gerek..

O etki bir yerden sonra kayboluyor hocam. Eskiden 2-3 gün sigarayı bırakıp sonra yeniden başladığımda fena bir baş dönmesi ve mutluluk hissi yaratıyordu ilk başladığım zamanlardaki gibi, şimdi artık o da olmuyor.

Evet kayboldu ve artık gerçekten pek keyif vermiyor. Ben de keyif vermediği için bırakırım herhalde artık.

Kaliteli bir tütünle denediniz mi?

Kaliteli bir tütün ancak internetten siparişle bulabilirim herhalde de hiç o işlere girmek istemiyorum ya.

Evet kayboldu ve artık gerçekten pek keyif vermiyor. Ben de keyif vermediği için bırakırım herhalde artık.

Kaliteli bir tütün ancak internetten siparişle bulabilirim herhalde de hiç o işlere girmek istemiyorum ya.
Olay keyif almayı geçti hocam artık, içimdeki o dürtü o sigara içme isteği gitsin diye içiyorum artık bağımlı olduk be.

Olay keyif almayı geçti hocam artık, içimdeki o dürtü o sigara içme isteği gitsin diye içiyorum artık bağımlı olduk be.

Bağımlılık senin normal zamanda da içme isteği gelmesine sebep oluyor mu? Mesela benim üniversite dışında hiçbir yerde içesim gelmiyor. Birtek üniversitedeyken geliyor, o da sanırım çok sıkıldığım için.

Geri
Yukarı