Güvenmediğiniz büyük çaplı teknoloji şirketi hangisi?

Casper abi Casper... 6 sene önce bir laptop aldım. 1-2 yıl sonra menteşesi kırıldı. Menteşeyi yaptırdım çok geçmeden yine kırıldı. Eminim bir daha yaptırsam bir daha kırılacak. Şimdi laptopu masaüstü gibi kullanıyorum kapağını hiç kapatmıyorum.

Ekleme yapayım hemen 3 yıl garantili Casper masaüstü klavye mouse kasa almıştım 2015'de kasa tam garantisi bittiği zaman bozuldu adamlar ona garantiye göremi ayarladılar çalışma süresini anlamadım.
Casper'da iyi değil.

Hiçbirine güvenmiyorum.

Ek olarak; IObit'in Advanced SystemCare'ı çok başarılı bir yazılım. ASC ve diğer IObit yazılımları kullanıcıların geneli için hayat kurtarıcı.

Yürü git usta. Kaspersky'ın önüne geçen daha görmedim. 2022 yılındayız güncel istatistikler hala daha daha 14.01.2022 tarihi ile sıralamada 1. sırada, 2. sırada ESET yer alıyor. Kim dedis ana Avast son 6-7 aydır Kaspersky'ın onune gectı diye. 8. sırada yer alıyor Avast.
🤭
1642179721838.png

Ee Kaspersky baya kötüymüş😳
Kaspersky kötü değil. Avast'a göre ön plana çıkan özellikleri var. (Security Network, performans vb.) Ancak Avast'ın ücretli sürümünü kullanırsan bahsedilen kadar kötü olmadığını, Kaspersky ile aynı seviyede koruma sağladığını görebilirsin.
Niye forumda her yere Kaspersky’yle tam tarama yap yazıyorlar?
Anlamıyorlar çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı