Güzel hikayeli SP oyun tavsiyesi

Patates23

Hectopat
Arkadaşlar şu aralar online oyunlar sebebiyle oluşan büyük bir boşluk içerisindeyim. Ekibim online olmadığı zamanlarda oynayacak oyun bulamıyorum, online oyunlar tek başına sarmıyorlar. Bana boyutu 15 GB'yi geçmeyecek single player güzel hikayeli oyunlar önerir misiniz ? Tür fark etmez tek istediğim oyunda hikayenin bir başı bir de sonu olsun. Ne yaptığımızı nereye gittiğimizi bilelim.

Dipnot: Eski, yeni fark etmez. Win 10'da sıkıntı çıkartmasın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu aralar Online oyunlar sebebiyle oluşan büyük bir boşluk içerisindeyim. Ekibim Online olmadığı zamanlarda oynayacak oyun bulamıyorum, Online oyunlar tek başına sarmıyorlar. Bana boyutu 15 GB'yi geçmeyecek Single Player güzel hikayeli oyunlar önerir misiniz? Tür fark etmez tek istediğim oyunda hikayenin bir başı bir de sonu olsun. Ne yaptığımızı nereye gittiğimizi bilelim.

Ori and The Blind Forest.
Deadlight.
This War of Mine.

Arkadaşlar şu aralar online oyunlar sebebiyle oluşan büyük bir boşluk içerisindeyim. Ekibim online olmadığı zamanlarda oynayacak oyun bulamıyorum, online oyunlar tek başına sarmıyorlar. Bana boyutu 15 GB'yi geçmeyecek single player güzel hikayeli oyunlar önerir misiniz ? Tür fark etmez tek istediğim oyunda hikayenin bir başı bir de sonu olsun. Ne yaptığımızı nereye gittiğimizi bilelim.

Dishonered serisi,Twd serisi,Dying Light.

Geri
Yukarı