H61M-DS2 Bilgisayarı Yenilemek için Tavsiyeler

MKrgz

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhabalar;

Bilgisayarımı oyun bilgisayarı haline getirmek istiyorum. Şu anda aslında memnunum fakat bazı oyunların yüksek ayarlarında istediğim performansı alamıyorum. Sizce mevcut durumda hangi parçaları yenilemeli ve yerine hangi parçaları temin etmeliyim. Bütçe olarak da 1000 TL diyebiliriz.

• H61M-DS2
  • Intel(R) Core(TM) i7-3770T CPU @ 2.50GHz
  • AMD Radeon HD 6670 (2048 MB)
  • 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM

Başka istediğiniz bilgi olursa onları da verebilirim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Monitör, klavye gibi ürünlere ihtiyacım yok. Sadece donanımsal olarak yenilemek istiyorum.
Şimdiden çok teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir sisteminiz var. Tek sorunu HD 6670 ekran kartı. Bunu yükseltmeniz gerek. Bütçenize göre R9 380 veya GTX 960 ya da tercihen GTX 970 gibi bir karta geçtiğinizde bu PC ile oynayamayacağınız hiçbir oyun yok.

Gayet iyi bir sisteminiz var. Tek sorunu HD 6670 ekran kartı. Bunu yükseltmeniz gerek. Bütçenize göre R9 380 veya GTX 960 ya da tercihen GTX 970 gibi bir karta geçtiğinizde bu PC ile oynayamayacağınız hiçbir oyun yok.
Kesinlikle dikkate alacağım, çok teşekkür ederim. Ekran kartına ek olarak bilgisayarımda SSD yok. Büyük bir eksik olarak görüyorum.
Gtx960 alın başka bir şeye gerek yok (güç kaynağı yetersiz ise değişebilir).
Çok teşekkürler, güç kaynağım tam emin değilim fakat 400 ya da 500 olması gerekiyor.
Güç kaynağınız ne kadar ?
Hocam tam emin değilim lakin 400 ya da 500 sanıırm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı