Hackerlar T.C.yi bulabilir mi?

Devletin veritabanına sızıp bulabileceklerini sanmıyorum. Birincisi aşması zor ikincisi fark edilirse sağlam hapis cezası yer.
Nüfus bilgileri neredeyse her yıl sızdırılıyor. Özellikle genel olarak yayılmış yılların verileri var herkeste zaten. Bunu bir şey sanan lamerler de bir şey yaptık sanıyorlar. :D

Okulda 1 40 boylarında gorsen 4. sınıfa gidiyor diyeceğin bir çocuk var o ekledi hackerim diyor öğretmene komutanım diyor aslında bir şey yaptığı yok o tanıştığı büyüklerle tanıştırdı beni ama ben inanmıyordum işte o yüzden kavga ettik.
Benim ortaokul arkadaşım Ayyıldız Tim'de yönetici olduğunu söylüyordu, önüne gelen ergen hacker oluyor zaten.

Okulda 1 40 boylarında gorsen 4. sınıfa gidiyor diyeceğin bir çocuk var o ekledi hackerim diyor öğretmene komutanım diyor aslında bir şey yaptığı yok o tanıştığı büyüklerle tanıştırdı beni ama ben inanmıyordum işte o yüzden kavga ettik.

Senin yerinde olsaydım o çocuk şu an yerde acı çekiyordu 😀 4. Sınıf çocuğu RAT'ın ne olduğunu bile bilmiyordur. Takma.

Nüfus bilgileri neredeyse her yıl sızdırılıyor. Özellikle genel olarak yayılmış yılların verileri var herkeste zaten. Bunu bir şey sanan lamerler de bir şey yaptık sanıyorlar. :D
Sızdırılan bilgileri toplamaktan bahsetmedim hocam zaten. Dediğiniz doğru.

2021 olmuş hala T.C. ile bir şey yapılacağını zannediyorlar. Bir ara bir şirkette çalışırken fatura kesmek amacıyla TC'leri alırdık. Bilirsiniz faturanın şahsa kesildiği böyle belli olur. Abartmıyorum artık sormaktan bıkmıştım. Cins cins şeyler söylüyorlardı. O devirler Kemal Sunal'ın filmlerinde kaldı hocam. Bir şey olmaz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı