Haftada 3 gün antrenmanla gelişilir mi?

Ben haftada 6 gün gideni de gördüm. Önemli olan gitmek değil çalışmanın hakkını vermek.
3 gün de gidip bir yere kadar gelişirsin devam et.

Peki nereye kadar gelişirim örnek atar mısınız? Örnek bir vücut.
Yıllardır haftanın 3 günü yapan biriyim. Bunu sana adam akıllı kimse fotoğraf olarak örnek atamaz. Temiz beslenmen ve zamanla ne kadar genetiğinin tepki vereceğine bağlı. Bunun haricinde bak böyle olursun diyen herkes senin umudunu kandırır. Herhangi bir fotoğrafta ki değişimden daha da iyi olabilirsin,daha kötü de. Zaman işi,temiz beslenme,sadık kalmanla alakalı. Yağ varsa vücudun da,diyet yapıp,temiz beslenip,kardiyo eksik etmemen gerek. Bana sorarsan kardiyo'yu hiç çıkartma. Günlük 1.6xKİLON eşittir : Günlük proteinindir karşılığı. Haftanın 3 günü tamamen programına bağlı. Ama bir insanın temiz beslenmediğini varsayalım. Hiçbir şey olmazsa,yatana göre kesinlikle bir şey olur. İyi bir vücut elde etmen için,'bence' en azından 2 sene gerek. 6-1 sene de sadece fit hale kavuşur,kas için çizgileri oluşturursun. Öyle model gibi fizik için 1 sene çok erken. Saygılar.

Yıllardır haftanın 3 günü yapan biriyim. Bunu sana adamakıllı kimse fotoğraf olarak örnek atamaz. Temiz beslenmen ve zamanla ne kadar genetiğinin tepki vereceğine bağlı. Bunun haricinde bak böyle olursun diyen herkes senin umudunu kandırır. Herhangi bir fotoğrafta ki değişimden daha da iyi olabilirsin, daha kötü de. Zaman işi, temiz beslenme, sadık kalmanla alakalı. Yağ varsa vücudun da, diyet yapıp, temiz beslenip, kardiyo eksik etmemen gerek. Bana sorarsan Kardiyo'yu hiç çıkartma. Günlük 1.6xkilon eşittir: Günlük proteinindir karşılığı. Haftanın 3 günü tamamen programına bağlı. Ama bir insanın temiz beslenmediğini varsayalım. Hiçbir şey olmazsa, yatana göre kesinlikle bir şey olur. İyi bir vücut elde etmen için,'bence' en azından 2 sene gerek. 6-1 sene de sadece fit hale kavuşur, kas için çizgileri oluşturursun. Öyle model gibi fizik için 1 sene çok erken. Saygılar.

Hocam çok açıklayıcı olsunuz teşekkür ederim size tek sorum örnek olması açısından kolunuz kaç cm karın kasınız var mı? Varsa yap oranınız ne kadar?

Hocam çok açıklayıcı olsunuz teşekkür ederim size tek sorum örnek olması açısından kolunuz kaç cm karın kasınız var mı? Varsa yap oranınız ne kadar?
Karın kasım yok. Çünkü çok kiloluydum,sadece fit'e çekmekti amacım,dümdüz bir fiziğe sahibim şuan. Kol çapımı hesaplamadım ancak 13 senedir,profesyonel fitness eğitmeni arkadaşım. Gayet iyi olduğunu belirtti. Göğüs kasım şişkin şu an için. Ben de biraz yağ aldırma olabilir göbekte,genetik sorunum var. Ben teşekkür ederim. Mesela vücuttan daha çok bilgi aslında. Yüzdükçe daha da öğreniyorsun,daha da. Daha da... Bu vücut sistemi kişiden kişiye çok değişkenlik gösterir.

Cevap basit 1, 0'dan büyüktür. Önemli olan antrenman yoğunluğunu ve bununla eşlenik beslenme düzenini kademeli olarak geliştirmek.

Hepsinden öte beslenmek.

Ben 2 gün ara vermeyi sevmediğim için haftanın her günü açık olan salona gidiyorum ve sürekli bir gün dinlenme bir gün antrenman şeklinde gidiyorum. Bence en ideali bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı