Haksız Owerwatch VAC ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

-Tragedy

Centipat
Dün 14:00'da Steam'a girdiğimde oyundan Owerwatch VAC banı aldığımı öğrendim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün 14:00'da Steam'a girdiğimde oyundan Owerwatch VAC banı aldığımı öğrendim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı?
Hile yapmadıysan açılır.

Daha geçen gün aynı konu açıldı. Konu sahibi aynı sizin gibi "haksız" yere ban yediğini söylüyordu. @reptile hocam GBT'yi çıkardı koydu şak diye.

Konuyu okumak isterseniz: CS:GO Durduk yere VAC ban yedim - Technopat Sosyal

Yaptınız bir hata, bari gelip burda kendinizi böyle durumlara düşürmeyin yahu. :)

Valve, ceza sistemi olarak güzel işler yapıyor bence, Dota 2 ve CS'den çok örneklerine rastladım.
Haksız yere ban yemişsen eğer, bildirirsen eğer tekrar inceleyip açacaklardır. Böyle hatalar olması istisna da olsa muhtemel. Eğer cevap alamazsan Türkçe yazarak da rapor edebilirsin durumu, umarım haksız Ban'ın kısa bir sürede açılır. :) iyi geceler, iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı