Haksız VAC ban kaldırma

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar 2 gündür başımda bir dert var dün gece arkadaşlarımla rekabetçi girecektim hesabınız kalıcı olarak güvenli değildir yazısı vardı. Bugün'de steam profilime kayıtlarda 1 vac yasağı diye bir yazı gelmiş. Şimdi ilk önce şunu söyleyeyim gta5'te hile ile bana para attılar diye 2 3 kere hesap sildim parayı sıfırlayana kadar canım çıktı ıss'de hile ile bana silah attıklarında o silahları kaybetmek için ölmek zorunda kaldım. Payday2 de hile ile geçilen tüm bölümlerden çıktım. Her zaman her oyunda kendi emeğim ile oynamayı seven bir insanım. San andreas'ta bile çok az hile kullanmıştım. Aynı şekil cs go'dada hile kullanmadım tek yaptığım 3 - 1 makro'su yani bi atış makrosu değil kesinlikle şarjör değiştirirken eline bıçağı alıp hemen silahı çekiyor daha havalı bir görüntü ortaya çıkıyor tek kullandığım makro budur. İnternette okudum yok yeğenim açtı yok kardeşim açtı öyle bir durum olmadı sadece bir arkadaşım benden 2 günlüğüne hesabımı istedi ki hile açmadım dedi bana ki çok yakın bir arkadaşım'dır support ile iletişime geçtim onlarda tam olarak bir dönüş yapmadıalr haksız yere yenilen vac banlarını açtıranlar'da var açtıramayanlarda ne yapmam gerekir bana hile kullandığıma dair bir kanıt bile gösteremezler benim bu hileyi açtırmamın bir yolu yok mu? Yakın zamanda turnuvalara katılacağım. 100 winim var. Nova 2 rütbem uzun süre oynamadım son 1 aydır oynuyorum çok saçma gerçekten çok saçma hile kullansam değil buraya konu açmak support'tan özür dileyip bir daha hiçbir oyunda hile kullanmayacağımı söyleyebilecek bir insanım. Tekrar soruyorum bu hileyi açtırmamın bir yolu varmı ve hile kullanamdığımı nasıl kanıtlyabilirim ?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı