Hamilton ve 8. Şampiyonluğu

Benim için GOAT Senna'dır. Erken ölümü, istatistikler üzerinden karşılaştırma yapmayı imkansızlaştırıyor. Ancak hem yeteneği, hem profesyonelliği, hem de karakteriyle akıllara kazınmış bir idoldür. Trajik ölümünün üzerinden 27 yıl geçmiş olmasına rağmen hala efsane olarak anılıyorsa, bir şeyler başarmış demektir.

Hamilton pole pozisyonunu alacak bence. Şu anda yaptıkları Oscarlık bir sandbag.
Az kaldı sabırsızlanıyorum umarım Seb ve Alonso araçlara erken alışır.
Aston Martin biraz hayal kırıklığı. Alonso'nun aracı geçen senenin arkası geliştirilmiş hali. Vettel'e üzülüyorum ben ya.
Tsunoda'yı gördünüz mü? Tavırları pek hoşuma gitmedi.
F1 TV ne kadar internet yer?

Hamilton pole pozisyonunu alacak bence. Şu anda yaptıkları Oscarlık bir sandbag.

Aston Martin biraz hayal kırıklığı. Alonso'nun aracı geçen senenin arkası geliştirilmiş hali. Vettel'e üzülüyorum ben ya.
Tsunoda'yı gördünüz mü? Tavırları pek hoşuma gitmedi.
F1 TV ne kadar internet yer?
Evet Aston gerilerde şu an. Alpine 4.lüğe oynar gibi geliyor. Canlı yayın fazla internet yer mobilden hocam.

Evet Aston gerilerde şu an. Alpine 4.lüğe oynar gibi geliyor. Canlı yayın fazla internet yer mobilden hocam.
Saçma sapan bir uygulama. Video kalitesi seçemiyorsun, sürekli donuyor. 40 TL bir de. Ferrari ne olur sizce?
Screenshot_2021-03-27-16-04-43.png

HAM pole'yi alacak.

Saçma sapan bir uygulama. Video kalitesi seçemiyorsun, sürekli donuyor. 40 TL bir de. Ferrari ne olur sizce?
Eki Görüntüle 943449
HAM pole'yi alacak.
Bence de alır. Hamiton kendini çok zorlamadı dün Verstappen tüm gücüyle sürdüğü için 1. geldi. Binotto ve ekibi iyi geliştirdiyse Ferrari 3.lük yarışına dahil olur gibi Leclerc çok yetenekli.

Bence de alır. Hamiton kendini çok zorlamadı dün Verstappen tüm gücüyle sürdüğü için 1. geldi. Binotto ve ekibi iyi geliştirdiyse Ferrari 3.lük yarışına dahil olur gibi Leclerc çok yetenekli.
Sanmıyorum, Mclaren üçüncülüğü alacak büyük ihtimalle. Tabii sıralamayı görmeden konuşmak istemiyorum. Aston Martin’i tam performansında görmek gerek, ama Mclaren daha iyi gibi duruyor.

Sanmıyorum, Mclaren üçüncülüğü alacak büyük ihtimalle. Tabii sıralamayı görmeden konuşmak istemiyorum. Aston Martin’i tam performansında görmek gerek, ama Mclaren daha iyi gibi duruyor.
Evet baskın olarak Mclaren 3. gibi duruyor ama tüm sezon ne olur bilemiyorum. Orta sıralar hareketli geçecek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı