Hangi antivirüs alınmalı?

Ben şahsen McAfee ve ESET öneririm ama ESET çok pahalı olduğu için ben McAfee kullanıyorum dosya koruması anlamında Kaspersky'dan geri olsa da web koruması anlamında daha iyi bir av. Ben 289 TL'ye almıştım 1 senelik Total protection sürümü.

Yanında web advisor eklentisini kuracaksınız sitenin yanında güvenlimi güvensiz mi gösterecek siz girmeden. Çoğu avden daha iyi sonuç gösteriyor web anlamında.

Artık her antivirüst aynı özellikleri vaat ediyor. Kaspersky'nin web koruması oldukça gelişmiş. Dileyen tarayıcı eklentisiyle korumayı genişletebilir. Ayrıca sınırsız VPN sağlıyor.

Artık her antivirüst aynı özellikleri vadediyor. Kaspersky'nin web koruması oldukça gelişmiş. Dileyen tarayıcı eklentisiyle korumayı genişletebilir. Ayrıca sınırsız VPN sağlıyor.

Güvenli gösterdiği siteden virüs yemiştim PC kafayı yiyordu Kaspersky hala PC temiz diyordu McAfee indirip silmiştim şahsen Kaspersky ile iyi anılarım olmadı ve web koruması anlamında geri olduğunu düşünüyorum.

Benim tercihim güvenlik duvarı kişiselleştirilebilen antivirüstür. Çünkü ilk risk dışardan gelen müdahaleyle veya içerden bilgi sızdırabilecek müdahaleyle başlıyor. Crackli program ve oyun indiren kullanıcılar için en bence en iyisi. Hangi programların internete bağlanması gerektiğini sana soruyor. Eset ve Comodo ve hatta Bitdefender antivirüste sorma seçeneği var, Kaspersky'de bu ayarı bir türlü yapamadım. Yapsam da direkt engelliyor ve programa girip ordan izin vermemiz gerekiyor, bayağı uğraştırıyor Kaspersky.

Değişiyor.
RAM konusunda probleminiz yoksa net olarak BitDefender.
Probleminiz varsa ESET ancak sadece deneme sürümü var.

Geri
Yukarı