Hangi dilleri öğrenmeliyim?

Linux kurup onları yapana kadar ben herhalde wirtualbox a kurmuş olurum.

Ama Udemy'den kurs almıştım ilk bölümler bayağı sıkıcı geçebiliyor çünkü fazla bir şey yapmıyoruz ama sonraları işler bayağı eğlenceli olmaya başlıyor.
Örneğin birinin internetini kesme bilgilerini çalma gibi ucuza yirmi yedi liraya çok güzel kurslar var.

Ama Udemy'den kurs almıştım ilk bölümler bayağı sıkıcı geçebiliyor çünkü fazla bir şey yapmıyoruz ama sonraları işler bayağı eğlenceli olmaya başlıyor.
Örneğin birinin internetini kesme bilgilerini çalma gibi ucuza yirmi yedi liraya çok güzel kurslar var.
Aynen öyle oluyor. İlk önce kurulumları vs. öğrenince tabii ki de sıkıcı oluyor. Sonrasında ise ağ ve ağ içi saldırıları öğrenince müthiş eğlenceli oluyor :D.

C# ve C++ sizin için en uygun diller olacaktır. Bu dillerin ikisi ile hem oyun geliştirebilir hem de Arduino için işinize yarayacaktır. Makine öğrenmesi ve yapay zeka için python kullanılıyor ve zaten python bildiğinizi söylemişsiniz o yüzde buna ilgi duyuyorsanız buna yoğunlaşmanızı öneririm.

Hocam rahatsız ediyorum ama hangi Linux dağıtımını önerirsiniz siber güvenlik için.
Zaten önünde çok büyük seçim yok.
BlackArch, Red Hat(ücretli), Kali, Parrot Security.

Ben Kali ve Parrot kullandım. Kali tatmin edemedi beni performans ve stabilite açısından. Parrot ise gayet hızlıydı.

Geri
Yukarı