Hangi GTX 970 ?

Ben GTX 970 alacak olsam Gigabyte GTX 970 G1 Gaming yada MSİ GTX 970 Gaming 4G alırdım. İkiside memnun eder. Ben hep gigabyte'ın 3 fanlı modellerini kullandım GTX 670 ve şimdiki ekran kartım GTX 770'de. GTX 970 alacak olsam gene Gigabyte GTX 970 G1 Gaming alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan boyluk yapmayın. Evganın fan tasarımı özelde diğer firmalar nalburdan mı alıyor. Evga markasının ftw modeli parası olup diğer firmalardan çok farkı olmayan karta fazladan para verebileceği bir model.

Beyler benim para sıkıntısı yok, istediğiz modeli tavsiye edebilirsiniz. Aklımda Evga GTX 970 ftw modeli var gibi çünkü çekirdek hızı oldukça fazla.

Öncelikle merhaba Alican Bey eğer bir ikilemde kalıncaksa bu Asus ve MSI olmalı. Msi cool whine'da zirve yaptı ve bu yüzden şahsım adıma ben Asus öneriyorum fakat ben sesi sorun etmem diyorsanız MSI alın. Zaten aralarındaki fark bir elin parmaklarını geçmez.

Nays fanboy bro..
İlk olarak ben herhangi bir markanın fanboy'u değilim hangi marka daha iyiyse onu söylerim. İkinci olarak ben gerçek bilgiler yazdım salladığım yada abarttığım bir tane cümle bulamazsın. Ayrıca bu yalnızca benim belirrtiğim bir görüş isteyen katılır isteyen katılmaz bu kadar basit kardeş :)

Bence Asus ve MSI arasında kaldıysan kesinlikle MSI öneririm. Asus'un sunduğu Strix belli bi sıcaklığa ulaşmadan fanlar çalışmıyor. MSI' da ise hem bu teknoloji hem de Twin Frozr teknolojisi mevcut, ayriyetten GPU Tweak ile kolayca overclock imkanı daha ne olsun ki? :)

Benim için sesdir falan, onlar önemli değil. Orta düzeyde bir soğutma teknolojisi olsun yeter ama performansının çok yüksek olması lazım. Zaten o kadar çok vakit geçiremiyorum PC başında, en fazla 1 buçuk 2 saat o yüzden o kadar ısınmaz kart.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı