Hangi GTX 970 ?

alican424

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Kafam cok karışık gtx 970 almaya karar verdim fakat hangi gtx 970 ?
Herkes farkli bir model soyluyor. Aralarinda en cok zotac extreme
Pahali. Acaba bu pahaliligin performans ile bir alakasi var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İlk olarak zotac önermiyorum. 3 fanlı olan modeli 2.5 slot kaplıyor. 2 fan olanda rakiplerinin gerisinde.
  • Uygun fiyat ister isen galax modeli var ama yükte biraz sesli.
  • Kasanda yer var ise gigabyte al.
  • Paran fazla ise evga markasının ftw modeline bakabilirsin.
  • Kasanda 30 üstü yer yok ve uygun fiyata en iyi soğutma der isen msi markasının gaming modelini al.
  • Eğer slı düşüncen var ise sadece 8 pin istediği için asus al.
Yani ihtiyacın ne ise ona göre yönel. Ben olsam tasarım, yazılım, soğutması için msi alırdım. Birde fiyatı bazı markalardan ucuz.

Bana sorar isen msi almanı tavsiye ederim, hep uygun fiyatlı hem daha serin çalışıyor hemde daha şık duruyor.

Aralarında oynasa oynasa 1-2 değişiyor. Bunu fark etmezsin bile. Galax markasında hof modeli 2.5 slot kaplıyor. Uzun kartlarda tek seçenek gigabyte.

Benim tercihimde MSI. GTX970' ler arasında en bütçe dostu MSI ve buda performans kaybı gibi bir sorun teşkil etmiyor. Ayrıca kıyaslamasını yaptığımız ürünler GTX980 ile GTX970 olsa neyse diyeceğim ki bunların arasında bile 10 ila 15 fps oynuyor. Benim Tercihim MSI' dan yanadır.

Evga kadar güzel bir marka varken diğer markalar boş geliyor biraz, en basitinden evga dünya overclock rekoruna sahip, gerçekten iyi bir soğutması var ve fanları özel fan tasarımı sayesinde diğer modellere göre daha sessiz çalışıyor.

Evga kadar güzel bir marka varken diğer markalar boş geliyor biraz, en basitinden evga dünya overclock rekoruna sahip, gerçekten iyi bir soğutması var ve fanları özel fan tasarımı sayesinde diğer modellere göre daha sessiz çalışıyor.
Nays fanboy bro..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı