Hangi internet sağlayıcı ne kadar cayma bedeli öder?

musti1971

Kilopat
Daha fazla  
Göknet kullanıyorum. Şikayetçiyim, sakın geçmeyin! İndirme yapmanızı engelliyorlar. 6 aylık taahhütüm var. Başka ADSL sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum da hangi sağlayıcı ne kadar cayma bedelini ödüyor?

Turknet cayma bedeli almıyor. İstediğin zaman aboneliğini dondurabilir veya iptal edebilirsin. Artı eğer şuan ki kullandığın Göknet'ten de Turknet'e geçmek istersen 100 Tl'ye kadar cayma ücretinide Göknet'e ödüyor.
Ben kullanıyorum. Memnunum.

Turknet cayma bedeli almıyor. İstediğin zaman aboneliğini dondurabilir veya iptal edebilirsin. Artı eğer şuan ki kullandığın Göknet'ten de Turknet'e geçmek istersen 100 Tl'ye kadar cayma ücretinide Göknet'e ödüyor.
Ben kullanıyorum. Memnunum.
Arkadaş onu demiyor. Mesela arkadaş Turknet'e geçerse Turknet cayma bedelinin ne kadarını ödediğini soruyor. Yanlış bilmiyorsam Turknet 120 TL ödüyor.

SM-T230 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Az önce Türkcell Süperonline'dan bir arkadaş kapıdaydı. 500 liraya kadar ödediğini söyledi. Doğru mudur bilmiyorum.

Yanliş yazmışım.Özür dilerim. Türknetten memnun musun ?
Evet memnunum. İl dışında üniversite okuduğum için yurda çektik. Özellikle yaz tatillerinde dondurabilme imkanı olması öğrenciler için çok iyi. İstediğimiz zamanda iptal edebiliyoruz. 150 GB Akk ay sonuna kadar 2 kişi tam yetiyor. Genel olarak bir sıkıntımız olmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı