Hangi iPhone 14 modeli?

tolgaaslan94

Hectopat
Sevgili arkadaşlar, iPhone 14 Pro modeline geçmek istiyorum ama Pro mu yoksa Pro Max mi alayım karar veremedim. Şu an elimde 13 Pro Max var(sırf 14 çıkınca ona geçmek için kullandığım ara telefonum o yüzden sizden ricam sadece soruya odaklanın) ve batarya ömrü çok güzel.
İçimden 14 Pro'ya geçmek istiyorum boyutu ve daha kullanışlı olması nedeniyle ama 13 Pro Max'ten sonra batarya da sorun yaşar mıyım o çok kafamı karıştırıyor bu yüzden almadan sizlerin fikrini almak istedim 14 Pro'ya mı geçmeliyim? Yoksa boyutu göz ardı edip Max modeliyle devam mı etmeliyim?

Sevgili arkadaşlar, iPhone 14 Pro modeline geçmek istiyorum ama Pro mu yoksa Pro Max mi alayım karar veremedim. Şu an elimde 13 Pro Max var(sırf 14 çıkınca ona geçmek için kullandığım ara telefonum o yüzden sizden ricam sadece soruya odaklanın) ve batarya ömrü çok güzel.
İçimden 14 Pro'ya geçmek istiyorum boyutu ve daha kullanışlı olması nedeniyle ama 13 Pro Max'ten sonra batarya da sorun yaşar mıyım o çok kafamı karıştırıyor bu yüzden almadan sizlerin fikrini almak istedim 14 Pro'ya mı geçmeliyim? Yoksa boyutu göz ardı edip Max modeliyle devam mı etmeliyim?

Neden cihazını değiştirmek istiyorsun ki?

Bataryanın seni üzeceğini hiç sanmıyorum ki üzülecek bir neden yok zaten. Bana kalırsa Pro Max bir telefon için çok yüksek boyutlarda. Telefonun daha taşınabilir olması tarafındayım eğer maddiyat olarak etkilenmeyeceksen 14 Pro Derin Mor çok güzel olacaktır.

Neden cihazını değiştirmek istiyorsun ki?

Alırken zaten değişme zihniyetiyle almıştım. Aslında kullanadabilirim belki ama boyut olarak büyük buluyorum.

Telefonunuzun kamerasından memnunsanız değiştirmeniz hiç mantıklı değil. Çünkü alıcağınız telefonun dynamic ısland harici elinizdeki telefondan çok da bir farkı yok.

Kamera konusunda telefona ihtiyaç duymuyorum prof. Makinem var. Aslında tel mi değişsem makineme yeni bir lens mi alsam kararsızım :D

Bataryanın seni üzeceğini hiç sanmıyorum ki üzülecek bir neden yok zaten. Bana kalırsa Pro Max bir telefon için çok yüksek boyutlarda. Telefonun daha taşınabilir olması tarafındayım eğer maddiyat olarak etkilenmeyeceksen 14 Pro derin mor çok güzel olacaktır.

Zaten hem fiyat konusunda aşırı bir ödeme yapmayacağım hem de boyut olarak daha kullanışlı olacağı için tercih etmeyi düşündüm. Daha önce 12 Pro kullanmıştım ve o telefonda aldığım performans beni bu konuyu açmaya itti çünkü günde 2 defa şarj ettiğim oluyordu şu anki telefonumu 80 de şarjdan çıkarıyorum ve rahat 1.5 gün gidiyor. Apple iyileştirme yaptı deniyor ama bilemedim.

Zaten hem fiyat konusunda aşırı bir ödeme yapmayacağım hem de boyut olarak daha kullanışlı olacağı için tercih etmeyi düşündüm. Daha önce 12 Pro kullanmıştım ve o telefonda aldığım performans beni bu konuyu açmaya itti çünkü günde 2 defa şarj ettiğim oluyordu şu anki telefonumu 80 de şarjdan çıkarıyorum ve rahat 1.5 gün gidiyor. Apple iyileştirme yaptı deniyor ama bilemedim.
Elinizdeki telefon fazlasıyla yeterli hocam parayı lense harcayın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı