iPhone 14 Pro batarya performansı nasıldır?

Cyber75

Kilopat
14 Pro 256 GB modelini almaya karar vermiştim ancak batarya çok hızlı bitiyor diye birçok şikayet okudum. Öneri olarak 14 Plus veya 14 tercih etmemi söylediler. Yorumlarınızı bekliyorum. Telefonu aldığım zaman en az 5-6 sene kullanırım, oyun oynamıyorum, arada bir Instagram'dan fotoğraf ve video paylaşırım. Bütçem var ama sizce bu fiyat farkına değer mi? Bu hafta içinde alacağım çok kararsız kaldım.

Bende 14 Pro almayı düşünüyorum. Pil konusunu araştırdığımda güncellemeler ile düzelttikleri yazılıyordu. Youtube'da pil deneyi yapan sayfaları inceledim ve yakın tarihte atılmış videoları izledim, pilde herhangi bir problem(Hızlı Tükenme vs) olduğu gözükmüyor.

Evet diğer modellere nazaran daha az gidiyor ama az değil. 9 saat ekran süresi var tabii Plus'da bu süre 11 saat. Onun dışında 16.4.1 ile drain sorunu yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boyutuna gore ekran suresi cok iyi Pro Max veya Plus modelindeki kadar ekran suresi beklemeyin. 1 gunu rahat cikarir sizin kullanimizda 2 gunu bile cikarir.

14 Pro 256 GB modelini almaya karar vermiştim ancak batarya çok hızlı bitiyor diye birçok şikayet okudum. Öneri olarak 14 Plus veya 14 tercih etmemi söylediler. Yorumlarınızı bekliyorum. Telefonu aldığım zaman en az 5-6 sene kullanırım, oyun oynamıyorum, arada bir Instagram'dan fotoğraf ve video paylaşırım. Bütçem var ama sizce bu fiyat farkına değer mi? Bu hafta içinde alacağım çok kararsız kaldım.

1-1.5 günü çok rahat çıkartır.

Bataryayı güncellemeler ile iyi bir seviyeye getirdiler. 14 Pro almayı düşünüyorsan almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı