Hangi İSS'ye geçmeliyim?

O nitelikte bir fark olmasa dahi açıkçası bence kayda değer bir fark var. Atlanmamalı yani :).
Haklısın dostum. Fiberi çekici kılan şey kablo üzerinden veri aktarımını elektriksel olarak yapmaması. Ayrıca mahalle girişine kadar değil de evindeki modeme kadar eşlik ediyor bu kablo. Sanırım bu yüzden atlanmamalı :)

Sanırım ADSL diyecektin :) VDSL zaten halihazırda en yüksek hızı sağlayan bağlantı türü (G.FAST'ten sonra).

@ExpentoLeviosa mutlaka daha uygun İnternet Servis Sağlayıcıları mevcuttur ancak TTNET üzerinden devam etmek istiyorsanız taahhüt yapmalısınız. 50Mbps 100GB AKN Yalın Hipernet fiyatı 78 TL olmalıydı yanılmıyorsam. Tavsiye ederim.

Bu dediğin tarifeyi çok kovaladım fakat bunun süresi 1 Ocak 2018 de bitmiş.Ayrıca buna benzer bir tarife vardı 78 tl 100 Megabit 75 GB fakat birden yokettiler bildiğin 2 hafta öncesine kadar.Gece 2 sabah 8'ci olduğum için akk nin bir önemi yok malum taahhütler karışacak zaten 2019 başında ne olacak kimse bilmiyor.Taahhütlüler taahhüt bitene kadar devam mı edecek yoksa sözleşmemi yenileyecekler.Türknet düşünüyorum en azından cayması kolay verim alamazsam

Bu dediğin tarifeyi çok kovaladım fakat bunun süresi 1 Ocak 2018 de bitmiş.Ayrıca buna benzer bir tarife vardı 78 tl 100 Megabit 75 GB fakat birden yokettiler bildiğin 2 hafta öncesine kadar.Gece 2 sabah 8'ci olduğum için akk nin bir önemi yok malum taahhütler karışacak zaten 2019 başında ne olacak kimse bilmiyor.Taahhütlüler taahhüt bitene kadar devam mı edecek yoksa sözleşmemi yenileyecekler.Türknet düşünüyorum en azından cayması kolay verim alamazsam
Neden bu kadar saçma bir şekilde Telekom düşünüyorsunuz? Turknet alın kafanız rahat olsun baktınız bir sıkıntı var ve çözemiyorlar çıkın gitsin ama Telekom ve benzeri firmalar da taahhüt ve AKK/AKN var bu yüzden Turknet her türlü daha avantajlı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı