Hangi mesleği seçmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, eskiden hayalim bilgisayar mühendisi olmaktı. Hem ilgiliydim hem de yetenekliydim. Ancak şu aralar göz doktorluğuna bir ilgi bağladım neden bilmiyorum ama çok tıp okumak istiyorum maaşından olsa gerek. Ancak biyolojim pek iyi değil çalışırsam halledebilirim notlarım sınavlarım iyidir. Bir korkum var örneğin ileride yapay zeka çok gelişir daha çok bilgisayar mühendisi ihtiyacı oluşur ve yapay zekalar hastalıkları otomatik tespit edip tedavi ederler vs vs. sizce hangi mesleği seçmeliyim, ne yapmalıyım?

Yazılım mühendisi bir göz doktoru olun. Ameliyatta kullanacağınız makinelerin yazılm kısmını kendiniz yazın. Üstüne dr yerli ve milli ameliyat yazılımı yaptım deyin. Sonra bir gündüz kuşağı programıyla kadın bir sunucuyla beraber alternatif tıp alanında ilerleyin.

Yok hocam hiç birini okumayın, Manisa'da tütün eksperliği okuyun.
Yahu hocam buna biz mi karar vereceğiz? Aklınız neye yatkınsa onu yapmalısınız.
Burada bir yorum yüzünden hayatınızı değiştirmeye gerek yok.

Yazılım mühendisi bir göz doktoru olun. Ameliyatta kullanacağınız makinelerin yazılm kısmını kendiniz yazın. Üstüne dr yerli ve milli ameliyat yazılımı yaptım deyin. Sonra bir gündüz kuşağı programıyla kadın bir sunucuyla beraber alternatif tıp alanında ilerleyin.

Ardından oradan bazı haber kanallarında konuşarak siyasi demeçler vererek kitle toplayıp Cumhurbaşkanı olun ve yapayzekayı yasaklayarak sizin gibi gençlerin yapay zeka yüzünden kafasının karışmasının önüne geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı