Hangi Switch tercih edilmeli?

Hocam alacağım klavye belli zaten sadece Switch seçimi yapmam gerekiyor. Klavye: GamaKay mk61. gateron kullanıyor.

Hayırlı olsun ben de aynısını aldım. Çok sesli isterseniz ve basış hissi olsun derseniz mavi, orta sesli basış hissi olsun derseniz brown, az sesli çok hafif sert basış hissi olsun derseniz Red, sessiz ve basış hissi yumuşak olsun diyorsanız yellow.

Şuan izlediğim videoda Brown Red'den daha çok ses çıkarıyor ama basış hissi de daha iyi gibi. Brown baya hoşuma gitti aslında.
Brown switch'de bastığınızı hissedersiniz ve sessizdir. Red switchte ise doğrusaldır ve bastığınızı pek hissetmezsiniz Brown'a göre.

Hayırlı olsun ben de aynısını aldım. Çok sesli isterseniz ve basış hissi olsun derseniz mavi, orta sesli basış hissi olsun derseniz brown, az sesli çok hafif sert basış hissi olsun derseniz Red, sessiz ve basış hissi yumuşak olsun diyorsanız yellow.
O zaman tercihim Brown olacak çok teşekkür ederim. Klavyeyle ilgili bir kaç soru sormak istiyorum. Nasıl beğendiniz mi? Kalite konusunda eksiği var mı? Ne kadar sürede geldi? Çok sorduysam kusura bakmayın😅
Brown switch'de bastığınızı hissedersiniz ve sessizdir. Red switchte ise doğrusaldır ve bastığınızı pek hissetmezsiniz Brown'a göre.
İşte demek istediğim. Kesinlikle Brown tercih edeceğim.

O zaman tercihim brown olacak çok teşekkür ederim. Klavyeyle ilgili birkaç soru sormak istiyorum. Nasıl beğendiniz mi? Kalite konusunda eksiği var mı? Ne kadar sürede geldi? Çok sorduysam kusura bakmayın😅

İşte demek istediğim. Kesinlikle brown tercih edeceğim.

Hocam ne yazık ki daha gelmedi. İnceleme yayınlayacağım sizi de etiketlerim.

Alan bir arkadaş vardı şimdi bulamadım ama bayağı sevmişti. Siz hangi rengini aldınız? Ben her şeyim siyah olduğu için sırıtmamasını istiyorum ve siyah alacağım.

Beyaz aldım bu arada @AirJET hocam nasıl daha ucuza alabileceğinizi söyleyebilir.

Geri
Yukarı