Hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

Öncelikle şu an Microsoft Edge kullanıyorum. Ama memnun değilim tasarımı ve kullanım rahatlığı açısından çok iyi ama bellek kullanımı çok fazla. Bundan önce Opera GX ve Google Chrome kullandım. Opera bellek kullanımı açısından iyiydi ama tarayıcı takılıp duruyordu. Google Chrome ise çok fazla bellek kullanıyordu. Az bellek kullanan, takılmayan, tasarımı sade olan bir tarayıcı önerir misiniz?
Opera GX kullanıyorum ve gayet memnunum, kullanması çok kolay ve rahat.

En stabil tarayıcılardan biri aslında.
Şu an az bellek kullanıyor nedense. Normalde 1000-1200 MB arası dolaşır.
1625245806903.png

Opera GX kullanıyorum gayet rahatım abi, ama çok linç yiyeceğim biliyorum ona rağmen yine öneriyorum 2019'dan beri kullanırım. Ben onu severim o beni sever.

Öncelikle şu an Microsoft Edge kullanıyorum. Ama memnun değilim tasarımı ve kullanım rahatlığı açısından çok iyi ama bellek kullanımı çok fazla. Bundan önce Opera GX ve Google Chrome kullandım. Opera bellek kullanımı açısından iyiydi ama tarayıcı takılıp duruyordu. Google Chrome ise çok fazla bellek kullanıyordu. Az bellek kullanan, takılmayan, tasarımı sade olan bir tarayıcı önerir misiniz?
Tarayıcıların RAM Karşılaştırması hocam gariptir ki bu karşılaştırmada Opera GX en çok kullananıydı ancak bu testi 2020 yılında yapmıştım.

Geri
Yukarı