Hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

Görev yöneticisinde Chrome fazla bellek tüketiyor bakıyorum (17)bazen (23) gibi işim gereği en az 3 4 sekme açmak zorundayım. Hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

Brave kullanıyorum hızlı ve kullanışlı.

Bir süre Brave kullandım fakat zamanla ağırlaştığını hissettim. Bu sebeple Edge'i kullanmaya başladım. 2 hafta önce ise Firefox'a geçtim. Firefox'u çok eskiden kullanıyordum, arayüzü baya değişmiş ve güzel olmuş.
Kendi tecrübeme dayanarak yaptığım tier list:
1- Firefox
2- Edge
3- Brave
4- Chrome
6- Opera

Fikir edinebilmek adına bu videoyu da izleyebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Opera da ram i kısıtlama özelliği mevcut ayrıca belirli chrome eklentileriyle arkada açık olan ama kullanılmayan sayfaların önbellek yememesini sağlayabilirsiniz. Eğer çok sorun çıkarıyorsa tarayıcıların eski sürümlerini yüklemek de bir çözüm.

Peki bu Firefox ne kadar güvenilir hocam? Herhangi bir bilgimizin çalınmayacağının garantisi var mı? Chrome kadar kendini kanıtlamış ve Chrome kadar güvenilirse bende Chrome'dan Firefox'a geçeceğim.

Şimdi hocam örneğin bir sekme açtım diyelim görev yöneticisine bakıyorum chrome en üstte fakat yanında (4) yazıyor .Acaba dedim reklam engelelleme eklentisi kullanıyorum ondan dolayı mı?Daha sonra araştırma yapıyorum 3 ,4 bilemedin 5 sekme açıyorum.Chrome oldu (16) (18).Geçen gün görev yöneticisinde chrome(28) gördüm çıldırdım .Sonra fan çalışıyor.

Peki bu Firefox ne kadar güvenilir hocam? Herhangi bir bilgimizin çalınmayacağının garantisi var mı? Chrome kadar kendini kanıtlamış ve Chrome kadar güvenilirse bende Chrome'dan Firefox'a geçeceğim.

Firefox güvenilir bir marka. Google gibi şeytani bir firma değil, bir vakıf yönetiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı