Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
Sony Xperia XZ kullanıyorum, yoğun kullanımda ısınma sorunu var. Bunun dışında bir şikayetim yok. Yeni tepefon alırsam Note serisi veya Huawei tarafında ki üst düzey bir cihazı alırım.

Sent from my F8331 using Technopat mobile app

Samsug Galaxy A5 2017 kullanıyorum benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor,fakat aradan 1 yıldan fazla zaman geçti bu süre içerisinde daha yeni ve güncel rakipler edindi yani şu zamanda o kadar da tavsiye etmem ama alırsanız da sizi keisnlikle üzmez,tabi AutoCad falan kullanmayı düşünürseniz o başka..

Xiaomi 5S Plus

Fiyat/Performans; Hiç sistem yetersizliği yaşamadım. Sanırım mobil PUBG'de orta ayarlardaydı, oynayabiliyorum. Eksi diyebileceğim yönü de artık kalmadı. [emoji106]

Son düzenleme:
S7 edge kullanıyorum . Ekranı bir buçuk yıl sonra arızalandı. 800 kusur ödeyip pilini de yenileterek kullanmaya devam ediyorum. İki sene daha idare ederim sanıyorum. Sonra piyasaya bakarım artık.

İPhone 6 kullanıyorum pili idare eder geri kalan özellikleri çok iyi zaten güncellik konusu zaten en son sürüm

Xiaomi Fiyat Performans Konusunda En Bilinen markalardandir. Ve artik turkiyeye yanilmiyorsam hepsiburada uzerinden MiUI Turkiye Disbrutorlu olarak satisda yapiyorlar

Ikinci olarak Huawei denebilir. 3000 ve uzeri telefonlar gayet gucludur. 2000 ve alti ise internet dolasmalari ve uygulamalar konusunda gayet iyi optimize edilmistir.

Samsung... hm. Su an iPhone 6 (/s) gibi en cok sevilen telefon modeli arasinda S8 / edge yer almakta. Su an kullanmasam bile her an elimin altinda olan bir telefon. Takoz gibi degil,

Sent from my HTC Desire 830 using Technopat mobile app

One Plus 5T kullanıyorum , PUBG Mobile otomatik olarak yüksek ayarlarda başlatıp kasmadan, donmadan oynatmakta. Bu konudan gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı