Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
LG K8 2017 kullanıyorum. Bence rezalet bir telefon. Kamerası çok kötü. Ekranı o keza. Oyunlarda takılıyor, donuyor. Alacak olan veya almayı düşünen arkadaşlara önerim sakın almayın. Pişman olursunuz

Samsung galaxy s4 kullanıyorum ilk çıktığında almıştık 2 ablamdan sonra bana geldi sürekli kılıfla kullanıldı markası iface. Hala taş gibi ama tek sıkıntısı hafıza 16 gb dahili hafıza kartı 64 gb destekliyor benim tavsiyem hafıza kartı ile kullanılması yönünde. Galaxy s4'den sonra s6 edge almayı düşünüyorum.

Sent from my GT-I9500 using Technopat mobile app

S7 Edge kullanıyorum Android 8.0 güncellemesinin geç verilmesi dışında herhangi eksiklik ya da sorunla karşılaşmadım.

Öneri olarak tutulan markalardan bütçenize uygun bir cihaz almanızı tavsiye ederim.

@Fragger 5 senedir General Mobile Discovery kullanıyorum. 2013'te ilk çıktığında almıştım. Açıkçası telefonun inceliği ve küçük olması hala hoşuma gidiyor. Ancak 1 GB RAM'e ve 16 GB depolama alanına sahip olduğu için artık yetersiz gelmeye başladı.

RAM yetersizliğinden dolayı sosyal medya uygulamaları, mail uygulaması vs. arka planda çalışamadığı için bildirimler gelmiyor, bildirim gelmesini istediğin uygulamaya girmen gerekiyor.

En son eylül 2015'de güncelleme geldi telefona. Telefon hala akıcı ancak zaman zaman kasmalar donmalar oluyor, hatta android sistem çöküyor vs.

Kısaca alacağın telefon ileriye dönük bir telefon olmalı. Bu zamanda 2-3 GB RAM'e sahip telefon almak yerine 6 GB RAM'i olan android telefonlar var onlara yönelebilirsin. Yeni nesil telefonlarda Her ne kadar RAM ve işlemci 5 yıl sonra da iyi durumda olsada batarya teknolojisi gelişmediği için şarj sıkıntısı her telefonda olacak. Bir de sürekli güncelleme desteği veren markalara yönelirsen daha iyi olur. Sırf sürekli güncelleme aldığı için Apple tarafına kayasım var bu aralar :neo:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı