Hard disk kendini kapatıyor

Sydraaa

Hectopat
Yer
Bursa / Eskişehir
Daha fazla  
HDD kendini kapatıyor. Belirli aralıklar ile değil ama bazen 5dk, bazen 5saat, bazen 10 dakika... Belirsiz aralıklar ile kapanıyor. Dersin ortasındayım tak gidiyor. HDD kendini kapattığında klavye monitör klavye ve mouse ışıkları gidiyor, kasadaki fanlar hala çalışıyor. Power tuşunun ışığı yanıyor, üstündeki HDD lambası dönüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ekleme yapıyorum, birkaç programdan şuana kadar 38 derece gördüm. Tam dikkat etmedim mi bilmiyorum ama en son gördüğüm ısı 38 idi.

Siz HDD'deki verilerinizi ne olur ne olmaz yedekleyin. Current Pending Sector gibi kritik parametrelerde bir artışı olan disklerin bozulma şansı daha fazla oluyor.

Siz HDD'deki verilerinizi be olur ne olmaz yedekleyin. Current pending sector gibi kritik parametrelerde bir artışı olan diskler sağlıklı disklerden daha önce bozuluyor.

40 GB'dan fazla bir verim var ve bunları yedekleyebilecek kadar büyük bir diskim yok.

Siz HDD'deki verilerinizi ne olur ne olmaz yedekleyin. Current pending sector gibi kritik parametrelerde bir artışı olan disklerin bozulma şansı daha fazla oluyor.

Yine içimde bir korku fotoğraflarıma bir şey olur mu? 2000'lerden içerisinde çok önemli fotoğraflarda var bir o kadar olmasa da önemli olanlar da var.

Yine içimde bir korku fotoğraflarıma bir şey olur mu? 2000'lerden İçerisinde çok önemli fotoğraflarda var bi o kadar olmasada önemli olanlarda var.
Ben size korkun diye söylememiştim. Diskin bozulma ihtimali sağlıklı olan disklerden daha fazla dedim. Disk erişilemez hale gelmediği sürece verilerinize bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 16141197178646550631600040900970.jpg
    16141197178646550631600040900970.jpg
    291,8 KB · Görüntüleme: 27
Program çalışıyor gibi gözüküyor.

Bu kısımda yaklaşık %14 gibi bir rakama geldi ve (r) buldu. Sonra 4 liste seçenekli bir kısım geldi; sürüş yolunu temizle, taramaları sıfırla, taramaların tamamını göster ve taramaları listele diye. %14'den ileri gitmedi yani.
@Arda KC

Bu kısımda yaklaşık %14 gibi bir rakama geldi ve (r) buldu sonra 4 liste seçenekli bir kısım geldi sürüş yolunu temizle taramaları sıfırla taramaların tamamını göster ve taramaları listele diye %14'den ileri gitmedi yani.
Bir tane sektörü onardıktan sonra deneme süresi bitiyordu. Bu yüzden %14'den ileri gitmedi sanırım.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı