Hard disk kendini kapatıyor

Sydraaa

Hectopat
Yer
Bursa / Eskişehir
Daha fazla  
HDD kendini kapatıyor. Belirli aralıklar ile değil ama bazen 5dk, bazen 5saat, bazen 10 dakika... Belirsiz aralıklar ile kapanıyor. Dersin ortasındayım tak gidiyor. HDD kendini kapattığında klavye monitör klavye ve mouse ışıkları gidiyor, kasadaki fanlar hala çalışıyor. Power tuşunun ışığı yanıyor, üstündeki HDD lambası dönüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ekleme yapıyorum, birkaç programdan şuana kadar 38 derece gördüm. Tam dikkat etmedim mi bilmiyorum ama en son gördüğüm ısı 38 idi.

Bir tane sektörü onardıktan sonra deneme süresi bitiyordu. Bu yüzden %14'den ileri gitmedi sanırım.

Daha demin hard diskten gelen 2 3 tane kıvılcım gibi bir sesle hard PC kapandı, acilmiyor.

Daha demin hard diskten gelen 2 3 tane kıvılcım gibi bir sesle hard PC kapandı acilmiyor.

Güç kablosunu çıkarıp taktim düzeldi niye oldu acaba?

Daha demin hard diskten gelen 2 3 tane kıvılcım gibi bir sesle hard PC kapandı acilmiyor.

Güç kablosunu çıkarıp taktim düzeldi niye oldu acaba.

2 3 tane çıt çıt çıt diye ses geldi ve tak diye sistemdeki elektrik gitti. Güç kablosunu çıkardım taktım, açıldı ama umarım bir şey olmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı