Hawk future alınır mı?

Aynı ikileme düşüp Zio Gaming Venom Fabric ürününü satın aldım ve çok memnunum. Şöyle söyleyeyim çoğu oyuncu koltuğunda bel yastığı rahatsızlık yaratıp kullanılmıyorken bu koltuğun bu konuda tasarımı ve ergonomisi çok iyi. Rahatsızlık hissettiğimi hatırlamıyorum. Ben visco pad ile sipariş verdim ve günümün çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum şu an için bir şikayetim yok.
Hocam son durum nedir koltuk hakkındaki düşüncelerinize eklemek istediğiniz birşey var mı ? Genel olarak Zio için rahat değil ve kolçakları çok sallanıyor diyorlar.

Hocam son durum nedir koltuk hakkındaki düşüncelerinize eklemek istediğiniz birşey var mı ? Genel olarak Zio için rahat değil ve kolçakları çok sallanıyor diyorlar.
Aktif olarak günde en az 8 saat kullanıyorum. Rahatsızlığından yana bir şikayetim yok. Tek eksi diyebileceğim şey sürekli değil ama belirli hareketlere bağlı ufak bir gıcırdama sesi. Ona da ben uğraşmıyorum yağla vs. uğraşan biri için sorun değildir diye düşünüyorum. Benim koltukta visco oturma alanı ve 180 derece mekanizma olduğunu hatırlatayım.

Aktif olarak günde en az 8 saat kullanıyorum. Rahatsızlığından yana bir şikayetim yok. Tek eksi diyebileceğim şey sürekli değil ama belirli hareketlere bağlı ufak bir gıcırdama sesi. Ona da ben uğraşmıyorum yağla vs. uğraşan biri için sorun değildir diye düşünüyorum. Benim koltukta visco oturma alanı ve 180 derece mekanizma olduğunu hatırlatayım.

180 derece özelliği hawk da da var hocam.

Stokta yok. Hepsiburada'da bir satıcı 20+k fiyatlara koymuş da bir sorayım dedim. Teşekkürler.

Siz söyleyince fark ettim :D 25k bandına gelmiş stok olmayıp kara borsaya düşmüş gibi şu an ben daha alalı 1 ay falan oldu 6.5 ğa, haftaya da kullanmaya başlayacağım inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı